Galaxy Z Fold 2, Note 20 Ultra ve Watch 3 Sızıntısı

Samsung Galaxy Z Fold 2, Note 20 Ultra ve Watch 3 sızıntıları ortaya çıktı. İlgili cihazların render görüntüleri artık kamuoyunun karşısında.

Bildiğiniz üzere firma birçok cihazını gelecek ay düzenleyeceği lansmanında piyasaya sunacak. Yakın zamanda elimize geçen en büyük olay bu durum sayılabilir.

Note 20 Ultra, Z Fold 2, Buds ve Watch 3 bu sızıntıların baş kahramanları olarak yer alırken, bunların fotoğrafları basına servis edildi. @Ishan Agarwal tarafından Çin sosyal medya sitesi Weibo’dan alınıp paylaşılan görseller pek yüksek kalitede değil ancak telefonun dış görünüşü hakkında en azından fikir sahibi olabiliyoruz.

Samsung Galaxy Z Fold 2, Note 20 Ultra ve Watch 3 Sızıntıları

Cihazların gerçek hali renderlanmış halinden elbette ki daha iyi olacak. firma’nın Birleşik Krallık tarafı bu hadiseyi doğrular nitelikte bir fragman bile yayınladı. Görünüşe göre telefonlar bronz temaya ait olacak bir renk paketine de sahip olacak. Estetiksel açıdan oldukça ilgi çekici göreceğini tahmin ettiğimiz telefon ve diğer cihazlar, başta Watch 3 olmak üzere, 5 Ağustos’ta düzenlenecek olan Online Lansman’da yer alacak. O gün için kendinize ve firmaya vakit ayırın deriz. Eğer ki ayıramaz iseniz, Otağ ailesi olarak bizler sizlere bütün gelişmeleri aktaracağız.

Samsung Galaxy Z Fold 2, Note 20 Ultra ve Watch 3 sızıntılarını sunduk. Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini takip edin.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR