Gangs of London 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak? Bilmeniz Gereken Her Şey!

 Gangs Of London 2.sezon çalışmaları halihazırda başladı ve pandemi koşullarına rağmen her şey yolunda ilerliyor. Unutmamız gerekiyor ki keşfedilmesi gereken çok sayıda yarım kalmış nokta var.

Aksiyon suç draması Gangs of London, Nisan ayında ekranlarımıza geldiğinde bir fırtına yaşadı. Sadece açılış bölümü için 2,23 milyon izleyiciye ulaştı ve bu, Sky Atlantic’in Çernobil’in ardından gelmiş geçmiş en büyük ikinci orijinal drama lansmanını yaptı. Sky Studios patronu Cameron Roach, ” Gangs of London’a verilen yanıttan ve ilk kez Gareth Evans’ın benzersiz sinematik vizyonunu ekrana getirmekten çok memnunuz ,” dedi.

“Kalbinde aile ve içgüdüsel aksiyon dolu dövüş sahneleriyle bu destansı proje, izleyicileri Londra’nın modern zamanın suçlu yeraltı dünyasında sürükleyici bir yolculuğa çıkardı.”

Gangs Of London 2.Sezon Geliyor Mu?

Olağanüstü ilk çıkışının ardından, Sky sonunda ikinci sezonun geleceğini doğruladı. Sky’ın birçok çalışanı tarafından onaylanan bu açıklama bizi Londra’nın karanlık çeteleriyle buluşturacak ve yeraltı dünyasından çok fazla uzakta kalmayacağız!

Sky: “Karanlık, tehlikeli ve ikinci bir sezonun geleceği için çok heyecanlıyız.”

Şimdi gelelim Gangs Of Londan hakkında bilmemiz gereken her şeye.

Gangs of London 2.Sezon Oyuncuları: Sean Wallace Öldü mü?

Sean (Joe Cole) öldürülmüş gibi göründükten sonra izleyiciler sersemlemişti.

Elliot tarafından yanağından vuruldu ve onu kendi kanıyla dolu bir havuzda yatarken gördük.

Ama Sean öldü mü? Polis memuru merhum olduğunu söyledi ama yüzünü hiç görmedik.

Yetkililerle ortadan kaybolması için bir anlaşma yapıp, Yatırımcıları devirmek için gizlice zamanını beklemesine izin verebilir miydi?

Ortak yönetmen Corin Hardy, Den of Geek‘e “Sean Wallace’ın ölmesi en başından planlanmıştı … Vuruldu ve öldürüldü” dedi .

Ancak ortak yaratıcı Gareth Evans , Sean’ın kaderi sorusunu kasıtlı olarak belirsiz bıraktıklarını söyledi : “Bence Elliot’ın onu nerede vurduğu konusundaoldukça açık tuttuk. Eğer ortada olsaydı, o zaman kesinlikle öldüğünü anlardık.

Geri kalanına gelince, Sean’ın annesi Marian (Michelle Fairley) onun ölümünü taklit etti, bu yüzden muhtemelen geri dönecek: Elliot (Ṣọpẹ Dìrísù), Alex (Paapa Essiedu), Ed (Lucian Msamati), Shannon (Philippa Bennett-Warner Warner) , Finn’in metresi Floriana (Arta Dobroshi), Lale (Narges Rashidi), Asif (Asif Raza Mir), Luan (Orli Shuka), Mosi (Richard Pepple) ve diğerleri.

Billy (Brian Vernel) ve Jacqueline (Valene Kane) Londra’yı terk etti, ancak geri dönmeleri için kapı hala açık.

Dizi hakkında röportaj veren eş yönetmen Xavier Gens ayrıca “Muhtemelen yeni, büyük bir düşman olacağını” söyledi ve ekledi: “Yeni bir tane oluşturmamız gerekiyor çünkü ilk sezonun insan sayısı oldukça yüksek. “

Gangs Of London 2.Sezon’un Konusu Ne Olacak?

Dizinin yapımcısına göre tamamlanması gereken birçok yarım kalmış nokta var. Bu yüzden gelecek sezon var olan kuşkuların giderilmesi için çekilecek diyebiliriz. Ya da bu tamamlanan noktalar yeni keşiflere yol açabilir. Bu da 3.sezon için bize işaret olur. Ancak bunu söylemenin kehanette bulunmaktan hiçbir farkı yok.

Anlatının en önemli unsurlarından biri, gizli polis Elliot ile Ed Dumani’nin kızı Shannon arasındaki ilişki.

Gens, “Eminim ikinci sezonda [Elliot] karanlık tarafa geçecek.”

Ayrıca “Luan’ın Mosi’ye yaptıklarının yansımalarını” araştırmak istiyorlar.

Evans şunları ekledi: “Burada bitemez. Bir otel odasında dört kişiyle çarpışmaktan paçayı sıyırıp sonra” Tamam, bitti “demezsin.

“Çok fazla konu var, devam ettirebilecekleri ve daha fazlasını keşfedebilecekleri çok şey var.”

Gens, Lale ile Asif arasındaki kötü hissin “oldukça şiddetli olacağını ve muhtemelen en önemli hikayelerden biri olacağını” belirterek, “İkinci sezonda daha da ileri gidebileceğinden eminim” dedi.

Hardy ayrıca ipleri gölgelerden çeken gizemli Yatırımcıları da gündeme getirdi ve ekledi: “Bundan sonra olacakların kesinlikle ilginç bir bölümünü oynayabilirler.”

Sonra, ilginç bir bağlılık oluşturabilecek Finn’in metresi Floriana ve eşi Marian var.

“Floriana’nın seçenekleri neler?” dedi. “Aynen devam edebilir ancak iz sürmesi muhtemel gözüküyor. Yani aslında en büyük düşmanı olan tek kişiye gitmeyi ve bu anlamda onu kurtarmayı seçiyor.

“Bundan sonra ne olacağı gerçekten ilgi çekici.”

Gangs of London 2.Sezon Yayın Tarihi

TV prodüksiyonlarının büyük çoğunluğu pandemi yüzünden durdu, ancak yönetici yapımcı Thomas Benski, Ağustos ayında Edinburgh TV Festivali’nde sohbet ederken umut dolu görünüyordu.

Radio Times’a konuşan yönetici yapımcı “Proje bir şekilde COVID’den çok fazla etkilenmedi, çünkü anlayabileceğiniz gibi çekimleri pandeminin erken safhalarında başlattık ve şu anda geliştirme aşamasındayız” dedi .

Öyleyse kıyamet kopmadığı sürece Gangs of London 2.Sezon yayınlanacak!

Daha önce Radio Times ile sohbet eden Evans, birinci sezonun tasarlanıp tamamlanmasının için üç yıl sürdüğünü söylemişti, bu yüzden 2021’i pas geçeceğiz. Ama tabii ki sizin tahminleriniz bizimkinden daha başarılı olabilir.

Gangs of London 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak? Bilmeniz Gereken Her Şey! adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!