Ghost Of Tsushima Çıkışını Gerçekleştirdi

Playstation özel oyunu olan Ghost Of Tsushima çıkışını yaptı. 17 Temmuz’da raflarda olan oyunun uzunluğundan ve oyuncuların görüşlerinden bahsedeceğiz.

Sucker Punch’ın geliştirdiği Playstation özel oyunu olan yapım için yorumlar olumlu yönde. Eleştirmenlerin ve kullanıcıların en çok olumlu yorum yaptığı konu ise oyunun aksiyon tarafındaki başarısı. Tamamen kendine özgü bir mekanik geliştiren Sucker Punch, aksiyon mekaniklerinin beğenilmesinden oldukça memnun. Oyunun diğer bir sevilen yönü ise renk paleti ve görsel tasarımların oyunun dünyasını çok iyi yansıtması.

Ghost Of Tsushima Çıkış

Ghost Of Tsushima Çıkış Yaptı – Kaç Saat Sürüyor?

Sucker Punch’ın geliştirdiği Ghost Of Tsushima 17 Temmuz’da çıkışını yaptı. Açık dünya oyunlarının uzun sürmesine alışkınız. Peki Ghost Of Tsushima kaç saat sürüyor?

Geliştirici ekip oyunun 50 saat civarı sürdüğünü belirtti. Fakat oyunun ana hikayesi ortalama 15 saat sürüyor. Sucker Punch, oyunun zevkini çıkarmak için açık dünyadaki hikayelere de önem vermemizi istiyor. Oyunun açık dünyasında yan hikayelerin yanında karakterimiz Jin için yeni özellikler edinmemize yarayan aktiviteler de bulunuyor. Eğer ki oyunda geçen adayı özgürlüğüne kavuşturmak istiyorsanız ana hikayeyi bitirmekten fazlasını yapmalısınız.

Ghost Of Tsushima Çıkış

Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR