Ghost of Tsushima: Legends Güncellemesi 16 Ekim’de Geliyor

Ghost of Tsushima geliştiricisi Sucker Punch, dün oyuna 16 Ekim tarihinde gelecek olan, ücretsiz Ghost of Tsushima: Legends güncellemesinin detaylarını paylaştı.

Geçtiğimiz aylarda yapımın 1.1 sürümüyle ekleneceği duyurulan Legends, beraberinde tonla yeni özellik getirecek.

Güncelleme PlayStation Blog’unda yer alan bir yazıda, “Ghost of Tsushima: Legends ile beraber tek oyunculu mod için New Game+ seçeneği de gelecek. Legends; Japon mitolojisinden esinlenilmiş, yepyeni bir coop multiplayer modu.” şeklinde özetleniyor.

Sucker Punch’a göre güncellemenin online kısmında, arkadaşlarınızla iki kişilik hikaye görevlerinin yanı sıra, dört kişilik hayatta kalma görevlerinin keyfini çıkarabileceksiniz. Geliştirici ekip ayrıca, güncellemenin çıkışını takip eden haftalarda bir de raid modu ekleneceğini belirtti.

“Ghost of Tsushima’nın 1.1 güncellemesini indirdikten sonra PlayStation Mağazası’na gidip, Ghost of Tsushima: Legends’a ücretsiz sahip olabilirsiniz”. Oyunun online kısımlarını oynayabilmek için, tıpkı diğer online oyunlarda olduğu gibi, aktif bir PS Plus üyeliğinizin bulunması gerekiyor.

Ghost of Tsushima: Legends  Güncellemesi

Tek kişilik oyun moduna da değişiklikler geliyor

Sucker Punch, “Eğer halihazırda Ghost of Tsushima’yı bitirdiyseniz, yeni gelecek olan New Game+ seçeneğini kullanarak Jin’in Macerası’na bir kez daha atılabilirsiniz” diye belirtti. “Bu modla başladığınız yeni oyunda, önceki oyununuzda edindiğiniz bütün Teknikleri, Teçhizatları ve Vanity eşyaları koruyacaksınız. Ayrıca zorluk da artırılmış olacak (zorluğu menüden düşürebilirsiniz).”

New Game+ modu ayrıca kazanabileceğiniz yeni kupalarla geliyor

New Game+ ile açtığınız yeni oyunda Ghost Flowers ile ticaret yapan bir tüccarla karşılaşabileceksiniz. Bu tüccardan, sadece New Game+’a özel zırh boyaları ve başka Vanity eşyalar alabileceksiniz. Ayrıca Zırh Setleri oluşturarak zırhınızı her seferinde elle değişmek zorunda kalmayacaksınız.

Ghost of Tsushima v1.1, 16 Ekim’de yayınlanacak.

Daha fazla oyun haberi için Otağ‘ı Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR