Ghost of Tsushima Oynanışı 50 Saate Varabilecek

Ghost of Tsushima yapımcılarından Nate Fox’un söylediklerine göre yan ve ana görevlerle beraber oyun 50 saate kadar oynanış süresi sunabilirmiş.

Sony’nin Playstation’una özel olarak çıkacak olan Ghost of Tsushima oyuncular tarafından heyecanla beklenmekte. İnfamous serisinin geliştirici firması Sucker Punch tarafından yapılan oyun, epik samuray hikayelerini konu alan bir aksiyon macera oyunu olarak karşımıza çıkacak. Özellikle son zamanlarda Asya mitolojisine daha fazla ağırlık gösteren oyun firmaları furyasına Ghost of Tsushima ile beraber Sucker Punch’da katıldı.

ghost of tsushima

Ghost of Tsushima Yan ve Ana Görevlerle Birlikte 50 Saat Oynanabilecek

Oyunun yaratıcı yönetmeni Nate Fox’un söylediğine göre, oyun yan ve ana görevlerle beraber 50 saate kadar çıkabilecek bir oynanış süresi sunacakmış. Konu hakkında daha fazla detay veren Nate Fox şunları da söyledi:
“Herkese ana hikayenin dışına çıkarak Tsushima Adası’ndaki diğer etkinliklere de göz atmasını tavsiye ediyorum, emin olun orada keşfedilecek çok şey var.”
Ayrıca oyundaki haritanın büyüklüğüne de şiddetle değinen Sucker Punch, harita hakkında da şöyle konuşmuştu:
“Tsushima Adası, Japonya’da bulabileceğiniz her türlü iklimi içerisinde barındıracak. Karlı dağlardan tutun bambu ormanlarına, şelalere ve hatta otlaklara bile rastlayabileceksiniz. Sadece büyük ve içerisi boş bir harita yapmak istemedik, haritada birçok şey keşfedebilecek ve kendinize türlü eşyalar bulabileceksiniz. Oynanış süresi boyunca oyuncuları heyecanlı tutabilmek adına haritada her şeye yer verdik.”

Sucker Punch ekibi oyunun haritası konusunda gerçekten çok iddiali, öyle ki bizi de heyecanlandırmayı başardılar. Oyunun haritasını keşfe çıkmak için sabırsızlanıyoruz! Ghost of Tsushima, türkçe dil desteğiyle beraber, bütün dünyayla aynı anda 17 Temmuz 2020 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

Daha fazla haber için Otağ‘ı takipte kalın!