Çok İstenilen, Ghost Recon Breakpoint Güncellemesi

Yaklaşan 2.1.0 Ghost Recon Breakpoint güncellemesi ile hayranlarının lansmandan bu yana istediği bir özelliği getirecek. Ghost Recon Breakpoint oyuncularının AI (yapay zeka) takım arkadaşları, özelliğinin oyuna dahil edilmesini istiyorlardı. Fakat oyunun yapımcı şirketi Ubisoft bu isteklerini lansmandan bu yana görmezden geldi.

Ghost Recon Breakpoint Güncellemesi

Ubisoft, RPG (rol yapma oyunu) odaklı, daha çok sosyal yönüne vurgu yapan oyunu, bir çok oyuncu kötü eleştiler de bulununca, yapımcı şirket yeni eklentiler ve özelliklerle daha iyi hale getireceğine dair söz vermişti.

ghost recon breakpoint güncellemesi

Ubisoft, Oyuncularına Özür Borcu

Ubisoft, Temmuz ortası yayınlamayı planladığı 2.1.0 güncellemesiyle, oyuncularının çok istediği AI takım arkadaşları özelliğini oyuna ekleyecekler. Oyuncularının bu isteğini geçiştirdikleri için pişman olduğunu ve oyun şirketi olarak hayal kırıklığına uğrattıkları için özür dileklerini ilettiler.

AI takım arkadaşlarının yanı sıra, yeni yaşam kalitesi değişiklikleri ve PVP (oyuncuya karşı oyuncu), PVE (oyuncuya karşı çevre) düzeltmeleriyle, 2.1.0 güncellemesi içinde oyuncularına sunacak.

ghost recon breakpoint güncellemesi

Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerine de göz atın!