Giancarlo Esposito MCU’ya Katılmak İstiyor

Giancarlo Esposito MCU’nun bir parçası olmak istiyor ve bunun Breaking Bad ve Star Wars’dan sonraki kariyeri için mantıklı adım olduğunu düşünüyor.

Giancarlo Esposito, kariyerinde çok fazla yer de bulundu, ancak ziyaret etmesi gereken bir yer daha olduğunu düşünüyor: Marvel Sinematik Evreni. Esposito en iyi rolü olan, uyuşturucu kralı Gustavo Fring’i Breaking Bad’de oynamasıyla biliniyor ve bu rolüyle Emmy’e aday gösterildi.

Breaking Bad Emmy Adaylığı

Yine de, ünlü oyuncunun bu yıl en çok beklenen rolü tartışmalı olarak Disney + The Mandalorian’da. Oyuncu, sevimli Bebek Yoda’ya özel bir ilgisi olan İmparatorluk komutanı büyük kötü Moff Gideon oynuyor. Mandaloryan’ın ilk sezonunun çoğu için, Gideon’un varlığı büyük görünüyordu, ancak son bölümlerine kadar değildi. Bununla birlikte, 2. sezonda çok daha büyük bir rol oynaması bekleniyor.

Giancarlo Esposito MCU
Breaking Bad

Ünlü oyuncu kısa süre önce gelecekteki kariyer hedeflerini açıkladığı Entertainment Tonight ile konuştu. MCU’da rol aldığı hakkında etrafında dolaşan söylentilerle ünlü oyuncu, onlara açıklamak ve umutlarını paylaşmak için hızlı davrandı:

“Marvel’le birlikte çalıştığım hakkında söylentiler bulunuyor. Onlarla kalıcı bir şeyler yapmak çalışmak istiyorum. Marvel dünyasının benim için bir sonraki adım olacağını düşünüyorum” dedi.

Screenrant

Giancarlo Esposito MCU’ya Katılabilir Mi?

Giancarlo Esposito MCU

Ünlü oyuncu uzun zamandır Marvel evrenine katılmayı hedefliyor. 2016 yılında Esposito, Marvel’in bir zamanlar televizyon rolüyle ona yaklaştığını paylaştı, ancak reddetti çünkü muhtemelen başka bir filmde görünmesine izin verilmeyecekti. Marvel birkaç yıl daha içerik çıkaracak olursa, ünlü oyuncunun MCU’ya girmesi büyük olasılıkla gerçekleşecek. Neyse ki ünlü oyuncu için zaten bir yolu var. Mandalorideki rolü ile zaten Disney ailesinin bir parçası.

Giancarlo Esposito MCU

Ayrıca, The Mandalorian üzerinde MCU’dan, dizi yaratıcısı Jon Favreau’dan yönetmen / aktör Taika Waititi’ye kadar çalışan birkaç kişi bulunuyor. Şimdi ünlü oyuncu da bir Marvel projesinde yer alma arzusunu yinelediğine göre, kısa süre sonra katılırsa şaşırmayın. Sonuçta, Marvel Esposito’nun kalibresinde birini geri çevirmek imkansız.

Giancarlo Esposito MCU’ya girmek istiyor haberini sunduk. Diğer içeriklerimize göz atmak için buraya tıklayın. Ayrıca, bizi Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın.
 

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR