Gizli Huawei Telefonunun Fotoğrafı Çekildi

An itibariyle, Weibo’da tanınmış bir kullanıcı Huawei veya Honor’a ait olduğu düşünülen duyurulmamış bir telefonun fotoğrafını sosyal medyaya servis etti. Şu anlık hangi markaya ait olduğu tespit edilemedi ancak bahsi geçen fotoğraftan cihazın özelliklerini sizlere sunacağız.

Fotoğrafa göre, cihaz; ana kamerası 48 MP olmak üzere dörtlü arka kameraya sahip olacak. Sızıntıyı paylaşan kaynağa göre, cihaz amiral gemisi özelliklerini taşıyacak.

Gizli Huawei Telefon

Gizli Huawei Telefon Ortaya Çıkıyor

Aynı kaynak ayrıca cihazın yüksek bir ihtimalle Honor Magic 3 olabileceğini öne sürdü. Bu iddiasını, sızan fotoğrafın Honor Magic 2 ile çekilmesi ile temellendirmesine rağmen şu ana kadar Honor Magic 3 ile alakalı herhangi bir habere erişmedik. Bu tanıtılan cihazlardan ötürü, bahsi geçen cihazın firmaya ait olma olasılığını yüksek görüyoruz. Bu konu hakkında haberler geldiği vakit sizlere ileteceğimizden emin olabilirsiniz.

Gizli Huawei Telefon

Gizli Huawei telefonla ilgili bilgileri sizlere aktardık. Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini takip edin

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR