Glee Yıldızı Naya Rivera Öldü Mü? Denizde Kayboldu!

Gleen’in ünlü yıldızı Naya Rivera öldü mü soruları akıllara kazınmış durumda. Ventura County şerif departmanına göre Çarşamba günü denizde yüzerken kayboldu.

Naya Rivera Öldü Mü? Son Durum

Göl, Perşembe sabahı kayıp için arama devam ederken kapatıldı. Ventura County Şerif Departmanı,

“Bölgenin dört bir yanından dalış ekipleri bize yardımcı olacak” dedi.

Variety

Şerif departmanı, Piru Gölü’nde saat 21: 30’da olası bir boğulan kurbanı araştırmaya başladı. Çarşamba günü bölgeye bir dalış ekibi ve polis soruşturma ekibi gönderildi. Ventura County şerif departmanı, kayıp kişiyi bir arama kurtarma operasyonunun sürdüğünü söyleyerek Çarşamba gecesi ilerleyen saatlerde Rivera olarak belirledi.

Naya Rivera Öldü Mü
Glee Santana Lopez öldü mü?

Naya Rivera Nasıl Kayboldu?

CBS Los Angeles’a göre, yerel yetkililer, 4 yaşındaki oğlu Piru Gölü’ndeki kiralık bir teknede yalnız başınaydı. Rivera’nın yalnız yüzdüğü tespit edildi ve ekipler Rivera’yı aramaya başladı. Yetkililer, helikopterler, dronlar ve dalış ekipleri kullanarak Rivera’yı aramaya başladı. Ventura County Şerif departmanı Rivera Çarşamba günü saat 1 civarında tekne kiraladığını söyledi.

Yaklaşık üç saat sonra, bölgedeki başka bir kayıkçı, çocuğu teknede tek başına buldu. Çocuğun zarar görmediği bildirildi ve olayı araştıran polislere kendisinin ve annesinin yüzdüğünü söyledi, ancak Rivera tekneye asla geri dönmedi. Cüzdanı, yetişkin bir can yeleği ile birlikte teknede bulundu. Rivera, 2009’dan 2015’e kadar karakteri Santana Lopez’i canlandırdı.

Naya Rivera Öldü Mü

Müzikal dizideki rolünün ardından Devious Maids ve Step Up: High Water “Glee kadrosunun bir parçası olarak, Screen Actors Guild Ödülleri, Grammys ve Teen Choice Ödülleri’nde çeşitli adaylıklar aldı. 2011’de Columbia Records’a imza attı ve rapçi Big Sean ile birlikte Sorry isimli bir single yayınladı.

Glee Yıldızı Naya Rivera Öldü Mü? Denizde Kayboldu! isimli haberimiz burada sona erdi. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR