God Of War PC Sürümü Söylentileri

Son zamanlarda çıkan söylentilere göre God Of War PC için çıkabilir. Söylentinin kesinliği olmasa da oyuncular tarafından çokça konuşuldu.

PS özel oyunu olan Horizon Zero Dawn’ın PC için çıkacağı duyurulduktan sonra bir çok PS özel oyunu hakkında söylentiler çıkmıştı. Bunlardan en kesin gözüyle bakılanlardan birisi ise Bloodborne’du. Fakat son günlerde çok daha büyük bir yapım hakkında bu tür söylentiler dolaşıyor. 2018 yılında yılın oyunu ödülünü alan PS özel oyunu olan yapım için bilgisayara çıkma ihtimali konuşuluyor.

god of war pc

God of War PC Söylentileri Geliyor

Geçen günlerde yayınlanan bir podcast’de Jez Corden ile birlikte bilgisayara çıkma olasılığı olan Playstation oyunları konuşuluyordu. Konuşmanın sonuna doğru öksürük ile karışık “Ağustos ayında God of War PC” vurgusu dinleyicilerin dikkatinden kaçmadı. Yapımın bilgisayar için gelmesi düşük bir ihtimal olsa da Sony, oyunlarını bilgisayar için çıkarmaya devam edecek gibi duruyor. Bu durum ise oyuncuları ikiye bölmüş durumda. Bir kesim konsolların kendine özel oyunlara sahip olması gerektiğini savunurken bir kesim ise oyunların daha kolay erişilebilmesi için hiçbir platforma özel olmaması gerektiğini savunuyor.

god of war pc

Bu yazımızda God Of War’ın bilgisayar için çıkma ihtimalini değerlendirdik. Bu tarz yazıların devamı için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR