Google Sabrina Hakkında

Google’ın yeni Chromecast’i Sabrina ile tanışın! Google’ın bir süredir üzerinde çalıştığı Chromecast’i Sabrina sızdırıldı. Daha fazla beklemeden yazıya geçelim!

Google Sabrina nedir?

Google Sabrina
Google Sabrina, mevcut TV’nizdeki HDMI bağlantı noktasına takılan küçük bir medya akış cihazıdır. Filmleri, oyunları ve müzikleri büyük ekrana aktarmak için akıllı telefonunuzu, tabletinizi veya bilgisayarınızı kullanabilirsiniz. Kısaca televizyonunuzu akıllandırıyor diyebiliriz.

Google Sabrina’nın Avantajı

Google Sabrina


Evet Google Sabrina‘nın diğer Google Chromecastlerinden en büyük farkı kendi kumandası olması. Chromecast sahiplerini, oynatılan içeriğin duraklatmak veya bir sonraki bölüme geçmek zorunda kaldıklarında akıllı telefonlarını kullanmaya mecbur bırakıyor. Google Sabrina ile bu derdi ortadan kaldırıyor diyebiliriz, Sabrina’nın kutusunun içerisinde bir uzaktan kumanda ile geleceği söylentiler arasında.

Bluetooth uzaktan yönetimi sayesinde sesinizle birlikte içerik materyallerini, miktarını ve daha fazlasını yönetebilmek için bir mikrofona ve özel bir Google asistan Düğmesine sahip olacak.

Her şey bu Çarşamba günü tam anlamıyla belli olacak.

Google Sabrina 5 hakkındaki detayları hızlıca öğrenmek ve daha fazla teknoloji haberleri için Otağ‘ın Instagram ve Twitter hesaplarını takip etmeyi unutmayın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR