Green Lantern Dizisi Yüksek Bütçeli Olabilir

green lantern dizi

İddialara göre HBO Max’ta yayınlanması beklenen J.J. Abrams’ın Justice League Dark ve Greg Berlanti’nin Green Lantern dizileri film bütçeleriyle yapılabilir.

Warner Bros, yeni dijital platformu HBO Max’ı güçlendirmek için elindeki bütün markaları kullanmaya devam ediyor. Daha öncesinde sizlere Warner Bros’un HBO Max’ta Zack Snyder’s Justice League’yi yayınlayacağını ve Suicide Squad Ayer Cut’u da yayınlama ihtimali olduğunu söylemiştik. Ayrıca Warner Bros, The CW için kurduğu Arrowverse evreni dışında, HBO Max için de bir dizi evreni yaratma peşinde; ancak bu evrenin DCEU ile bağlantılı olup olmayacağı henüz bilinmiyor.

green lantern dizi

Justice League Dark ve Green Lantern Dizileri Hakkında Yeni Detaylar

J.J. Abrahams’ın yöneteceği Justice League Dark ve Greg Berlanti’nin yöneteceği Green Lantern dizilerinin HBO Max’a özel olacağını önceden biliyorduk. Yeni gelen iddialara göre bu dizilerin, izleyicilere daha iyi kalite sunmaları açısından, prodüksiyon kaynakları film bütçelerine kadar çıkartılabilirmiş. Konu hakkında açıklama yapan HBO Max İçerik Müdürü Kevin Reilly şunları söyledi:

The CW için gerçekten çok iyi işler çıkartıldı, ancak HBO Max farklı olacak. HBO Max’ın yeni dizilerinde (Bu noktada özellikle Justice League Dark ve Green Lantern’e referans yaptı) yüksek kaynak sağlayacak olan sinematik bütçelerini görebilirsiniz.

Kevin Reilly
justice league dark dizi

Biz Green Lantern ve Justice League Dark dizileri için oldukça heyecanlıyız. Eğer Warner Bros, bahsettikleri gibi yüksek bütçelerle, düzgün işler ortaya koyabilirse kesinlikle seyircileri ekranlara kilitleyebilecektir. Bakalım, gelişmeler oldukça sizleri haberdar edeceğiz. Daha fazlası için Dizi Otağ’nın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!