GTA 5 Film Mi Oluyor?

GTA 5 Film Mi Oluyor? Her zaman bir filmi veya diziyi izlerken demişizdir bunun oyunu olsa nasıl olurdu diye şimdi ise devran değişti bir oyunu oynarken bunun dizisi veya filmi nasıl olur diye düşünmeye başlıyoruz.

Oyunların kitlesi son zamanlarda hem yaş olarak hem grup olarak artıyor ve değişiyor. Eskiden oyunlar çocuklar içinken şuan tüm kitlelere hitap ediyor bunun üzerine de oyunlar diğer sektörlerde de kullanılmaya başlıyor, yıllardır süren bir durum bu ama günümüzde sesi daha gür çıkmaya başladı Witcher, Assasin’s Creed, Word Of Warcraft, Resident Evil derken bu kervana sürpriz bir isim daha katılıyor Grand Theft Auto. Son gelen haberlere göre GTA 5’den önce bir film göreceğiz gibi.

GTA 5 Film

GTA 5 Film Mi Oluyor?

2013 yılında piyasaya sürülen GTA V yıllar geçmesine rağmen hala popülerliğini koruyor ve halen yeni nesil konsollarda bile oynanıyor e bu da Rockstar’ın bu oyunun ekmeğini daha fazla yemesine sebep oluyor. Bu duruma canıma minnet diyen Rockstar ekibi GTA VI’yı biraz daha bekletip kolları sıvadı ve beyaz perdeye girişe hazırlanıyor.

Daha önce Resident Evil remakelerini ve Witcher dizisinin kaynağı olan ”We Got This Covered” haberine göre GTA filmi yolda. Büyük ihtimalle GTA V evreninin kullanılacağı filmde Franklin, Trevor ve Micheal’ı canlandıran kişilerin oynanacağı öngörülüyor. Daha önce birçok oyunun filmi ve dizisi yapılmışken GTA haberi ise oyuncuları bir hayli heyecanlandırdı. Bu durum halen Rockstar cephesinden doğrulanmasa da oyuncular ve sektörde bir hyplenma başladı bile, bakalım haber doğrulanırsa yıllardır oynadığımız GTA sinemalarda nasıl olacak.

Daha fazla  oyun haberleri için Otağ‘ı Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR