GTA Online ve RDR Online için Büyük Güncellemeler Yolda

Rockstar Games, kısa süre önce online tarafında büyük işler başaran yapımları GTA Online ve RDR Online için yeni güncellemeleri duyurdu.

Çok uzun zaman önce çıkmış olsalar da Online modları ile çokça aktif oyuncuya sahip olan GTA Online ve RDR Online için yeni güncellemeler kapıda.

Güncellemeler ile Ne Beklemeliyiz

RDR için gelecek olan güncelleme 28 Temmuz’da fakat GTA tarafında güncelleme için kesin bir tarih verilmedi. Rockstar’ın GTA Online’ı ne kadar fazla önemsediğini biliyoruz. Fakat aynı durum RDR Online için geçerli değil. Yaklaşık 7 aydır yeni güncelleme almayan RDR oyuncuları Rockstar’a tepkisini oyun içindeki karakterlerini palyaço kostümü giydirerek gösterdi. Bu hareketlenmenin medya tarafında da karşılık bulmasıyla oyuncular istediklerini almış gibi görünüyorlar.

28 Temmuz’da RDR’ye gelecek olan güncellemeyle birlikte yeni rol ve Outlaw Pass içerikleri oyuna eklenecek. Bunun yanında aylardır oyuncuların yakındığı sorunlara odaklanılacak. GTA Online için ise farklı bir bölgede geçecek olan büyük bir soygun içeriği gelecek.

Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR