Guardians of the Galaxy’den Replik Çıkarıldı

Guardians of the Galaxy yönetmeni James Gunn, Disney’in Vol 1’den silmesini istediği John Stamos’u öldürmek ile ilgili Guardians of the Galaxy’den replik çıkardı.

Gunn, Guardians of the Galaxy filmleri ile Marvel’ın sevilen yönetmenlerinden oldu. Film 2014’te ilk çıktığında mizahı ve odağı Marvel evreninin kozmik tarafına yönelikti.

Guardians of the Galaxy'den Replik

Gunn ve Marvel İlişkileri

Guardians of the Galaxy Vol 1 ve Vol 2 başarısını yazarı ve yönetmeni James Gunn’a borçlu. Ayrıca Gunn hiç tartışmasız Vol 3’te de olacak. Twitter’da eskiden paylaştığı saldırgan tweetleri gün yüzüne çıktığı için 2018’de Disney’den kovulan Gunn bir sene sonra özür dilemesi ve ekibin desteği ile işe geri alındı. Gunn şu anda Suicide Squad üzerine çalıştığı için Vol 3’ün çıkış tarihi henüz belirlenmedi.

Guardians of the Galaxy’den Replik

Geçici kovulmasına rağmen Gunn ve Disney iyi bir ilişkiye sahip. Gunn geçtiğimiz gün Disney’in filmden çıkarmasını istediği repliği bizlerle paylaştı ve bu durumdan rahatsız olmadığını söyledi.

Guardians of the Galaxy'den Replik

Şanslı olduğum için ya da açıklığım nedeniyle 5 film yaptığım süre boyunca hiç filme bir şey eklemek veya çıkarmak zorunda olduğum söylenmedi. Slither ve Guardians Vol. 1 hariç (Slither’dan iki sahne ve Vol. 1’den bir replik). Stüdyo her zaman istediğim şeyleri yapmama izin verdiği için bunu taviz olarak verdim.

James Gunn

Çıkarılan replik şu şekilde:

Quill: Kanun kaçakları, Billy the Ki‎d, Bonnie&Clyde ve John Stamos'un olduğu bir gezegenden geliyorum.
Drax: Ziyaret etmek isteyebileceğim bir gezegene benziyor.
Quill: Güzel
(kesilen replik) Drax: Ve birçok insan öldürebileceğim

Film böyle şakalarla dolu olduğu için neden çıkarıldığına anlam verilemese de bu filmden replik çıkartma olayının zorunlu bir durum değil, Gunn tarafından verilen bir taviz olması dikkate değer. Umarız Gunn ve Disney birlikte Vol. 3’ü başarıya ulaştırırlar.

Guardians of The Galaxy’den Replik Çıkarıldı adlı haberin sonuna geldik. Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR