Günlük Yaşamda İşinize Yarayacak 3 Mobil Uygulama

İşinize Yarayacak 3 Mobil Uygulama

Eğer günlük yaşamda telefonunuzu sık sık kullanıyorsanız günlük yaşamda işinize yarayacak 3 mobil uygulama tam size göre.

Sorumluluklarınızı takip etmenize yarayacak ve günlük işlerinizi kolaylaştıracak uygulamaları günlük yaşamda işinize yarayacak 3 mobil uygulama listemizde topladık. İsterseniz hemen başlayalım!

Way Of Life

İşinize Yarayacak 3 Mobil Uygulama

İşinize yarayacak 3 uygulama listemizin ilk uygulaması Way Of Life. Uygulamamızın amacı gayet basit. Ertesi güne veya ertesi haftaya planlamak istediğiniz her şeyi Way Of Life aracılığıyla rahatlıkla zamanlayabiliyorsunuz. Bu sayede yapmanız gereken sorumlulukları asla unutmuyorsunuz ve görevlerinizi başarıyla yerine getiriyorsunuz. Eğer planlarınızı yerine getiremediyseniz bunu uygulamaya işliyorsunuz ve uygulama, size planlarınıza ne kadar sadık olduğunuza dair bir grafik çıkartıyor.

Alarmy

İşinize Yarayacak 3 Mobil Uygulama

Sıradaki uygulamamız ise sabahları uyanamayan takipçilerimiz için. Bazı takipçilerimizin kafasında “Zaten alarm uygulaması var, bu ne işe yarıyor?” sorusu oluşacaktır. Alarmy’nin özelliği diğer Alarm uygulamalarından biraz farklı.

Alarmy uygulaması, kurduğunuz alarmları tek tık ile kapatabilme durumunu tamamiyle ortadan kaldırıyor. Sabah uyanmak için kurduğunuz alarmları kapatmak için sizlere farklı farklı yöntemler sunan uygulama, alarm ile uyanamama sorununa bir çözüm oluyor diyebilirim. Oluşturduğunuz alarmları kapatmak için sizlere birçok yöntem sunuluyor. Bunlar, bir fotoğraf çekmek, matematik sorusu hesaplamak ve bunun gibi çoğu yöntem gibi.

Moovit

İşinize Yarayacak 3 Mobil Uygulama

İşinize yarayacak 3 mobil uygulama listemizin son uygulaması ise Moovit. Moovit, özellikle günlük yaşamında toplu taşımayı oldukça fazla kullanan takipçilerimiz için.

Moovit, seçtiğiniz rotayı size çoğu seçenek ile daha kolay bir şekilde gitmenizi sağlayan bir rehber uygulamasıdır. Örneğin; Bakırköy’den Kadıköy’e toplu taşıma ile seyahat edeceksiniz. Moovit, sizlere tercih ettiğiniz konuma gideceğiniz tüm olasılıkları ve beklediğiniz toplu taşımanın kaç dakika sonra geleceğini gösteriyor. Yoğun olarak toplu taşıma kullanıyorsanız sizlere Moovit’i şiddetle öneriyoruz.

Daha fazla bu tarz içerik için Otağ‘ı Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın.