Haftanın Fragmanlarına Genel Bir Bakış: 18-24 Mayıs

haftanın fragmanları

Haftanın fragmanlarına göz gezdireceğimiz yazıya hoş geldiniz. Bu hafta gerçekten dolu dolu geçti. Bizi heyecanlandıran, sıkan ve güldüren fragmanlar hayatımıza girmeyi başardılar. Covid-19’lu şu günlerde film üretmenin ne kadar zor olduğu hepinizin malumu, bu yüzden fragmanların değerini bilmemiz lazım. İşte haftanın 9 fragmanı.

Haftanın Fragmanları

Tenet

İşte Christopher Nolan’ın yeni filmi Tenet. Film önceden belirlediği çıkış tarihinde hala ısrarcı, ertelenecek gibi durmuyor. Fragmana gelirsek, fragman da oldukça iyi duruyor. Gizemli ve aksiyon dolu olması beklenen film, tam da Nolan’dan aradığımız lezzeti barındırıyor. Film hakkında bir fragman incelemesi de yapmıştık, bakın deriz. Eğer bir ertelenme olmazsa film 17 Temmuz’da vizyona girecek.

Da 5 Bloods

Spike Lee’nin yeni savaş filmi Netflix’te olacak. Film, Vietnam’a geri dönen ve orada meydana gelen dehşetle yüzleşmeye başlayan yaklaşık dört veterineri konu alacak. Da 5 Bloods 12 Haziran’da sizlerle.

Space Force

Haftanın fragmanlarında üçüncü fragmanımız Space Force. Başkanlık seçiminden sonra yeni koyulan hedefler görünüşe göre uzayı da kapsıyor. Bir uzay macerası komedisi olacak olan Steve Carell’in yeni filmi, bizleri bayağı güldürecek gibi duruyor. Space Force 29 Mayıs’ta Netflix’te.

Antebellum

Bir başka gizemli fragman daha. Filmde Janelle Monae, modern zaman ve Amerikan köleliğine uzanan geçmiş zaman arasında geçiş yapacak. Antebelum, pandemi sebebiyle ertelenmiş tarihiyle,  21 Ağustos’ta vizyona giriyor.

The Old Guard

Charlize Theron’un başrollerde olduğu yeni Netflix filmi, bir paralı asker grubunu konu alacak. Görünüşe göre aksiyon ve çatışma dozajı oldukça yüksek olan film 10 Temmuz’da çıkıyor.

One Man and His Shoes

The Last Dance ile beraber Jordan içerikleri oldukça hit almaya başladı. One Man and His Shoes, Air Jordan’ın nasıl bu kadar popüler olduğunu anlatacak, 25 Mayıs’ta Vice TV’de.

John Lewis: Good Trouble

Yönetmen Dawn Porter; AOC, Stacey Abrams ve Ayanna Pressley gibi politikacılarla John Lewis’in misyonu hakkında konuştu. Yapım, 3 Temmuz’da çıkışını gerçekleştirecek.

The Wanting Mare

Film, belli ki herkesin kaçmak için tetikte beklediği, kurgusal bir şehirde geçecek. Filmin yapımcılığını Shane Carruth, yönetmenliğini de Primer üstleniyor. Film bu hafta sonu bir festivalde gösterime girecek, bu yüzden henüz tam bir çıkış tarihi yok.

Infamous

Bonnie ve Clyde sosyal medyada olsaydı sizce ne olurdu? Sanırım Infamous bu soruyu cevaplandıracak, 12 Haziran’da çıkıyor.

Haftanın fragmanları listemizin sonuna geldik. Bu hafta bizi en çok heyecanlandıran fragman şüphesiz ki Tenet oldu. Gelişmeler oldukça sizleri haberdar edeceğiz, Otağ‘ın İnstagram ve Twitter hesaplarını takipte kalın.