Halloween Kills Ne Zaman Yayınlanacak?

Halloween Kills Ne Zaman

2018’de çıkan Cadılar Bayramı’nın çok beklenen devam filmi Halloween Kills ne zaman yayınlanacak sorusu yanıtlandı. Yapımcısı Jason Blum, filmin amaçlandığı gibi 2020’de çıkmasını umuyor. Ama gerçekten de öyle mi?

Micheal Myers karakterini ekranlara geri döndüren David Gordon Green’in Cadılar Bayramı’nın devam filmi olan Halloween Kills’in 2020’de çıkması isteniyor.

Halloween Kills Ne Zaman

Cadılar Bayramı Film Serisi

Cadılar Bayramı 10 milyon dolar gibi mütevazı bir bütçe ile dünya çapında 250 milyon dolar gişe yaparak müthiş bir başarı gösterdi. Film eleştirmenler ve izleyenlerden benzer olarak son derece olumlu yorumlar alarak Cadılar Bayramı film serisinin en beğenilen filmlerinden biri oldu.

Halloween Kills Ne Zaman

Filmin başarısından dolayı Halloween Kills ve Halloween Ends olarak iki devam filmi olacak. Filmlerin birer yıl arayla gösterime girmeleri amaçlanıyor ancak koronavirüsü nedeniyle tarihlerin değişmesi söz konusu olabilir.

Halloween Kills Ne Zaman Çıkacak?

Jason Blum yapılan bir röportajda filmin vizyon tarihi 2020’nin ertelenmesini önlemeyi istediğini söyledi. Filmin durumu sorulduğunda filmin fragmanını çıkarmaya çalıştıklarını ve filmi de bu yıl içerisinde çıkarmayı amaçladıklarını söyledi. ‘Amacımız, planımız ve umudumuz bu yönde, göreceğiz.’ diyerek ekledi.

Halloween Kills

Filmin konusu hakkında bildiklerimiz şu anda sınırlı ancak hayranlar filmin 2018’de çıkmış Cadılar Bayramı’ndan sonraki yakın zamanda geçeceğini düşünüyor.

Koronavirüsü nedeniyle yapılan normale dönüş çalışmaları sayesinde filmin 2020’de çıkması daha olası. Ayrıca filmin çekimleri geçtiğimiz kasımda bittiği için koronavirüsü nedeniyle aksaklığa uğramadı. Hayranlar filmin Cadılar Bayramı zamanında, ekimde gösterime girmesini umuyor.

Halloween Kills Ne Zaman Yayınlanacak? başlıklı haberin sonuna geldik. Daha fazla haber için Otağ‘ın Twitter ve Instagram adreslerini de takip etmeyi unutmayın!