Halo Infinite Çıkış Tarihi İçin Yanıt Geldi

Halo Infinite Çıkış Tarihi

Halo’nun yöneticisi, çıkan söylentiler üzerine Halo Infinite çıkış tarihi hakkında konuştu. Perakende firmaları geçtiğimiz günlerde oyunun, 2021 yazında çıkabileceğini öne sürmüşlerdi. Halo yetkilisi Brian Jarrard bu tür listelerin kesinlikle doğruyu belirtmediğini söyledi.

Halo Infinite Çıkış Tarihi

Halo Infinite çıkış tarihi

Halo İnfinite aslında, kasım ayında Xbox Series X/S için çıkış oyunu olarak sıralanmıştı. Ancak Microsoft COVİD-19 nedeni ile oyunu 2021’de çıkarma kararı almıştı. Şirket oyunun tam çıkış tarihi hakkında hala daha net açıklamayı yapmadı. Şuan hala daha, Xbox One’a gelmesi planlanıyor. Ayrıca çapraz platform desteğini de bizlere sunacak. İlk kez bir Halo oyunu, konsola çıkmasına rağmen PC platformundada oynanabilir olacak.

Yaşanan gecikmeden dolayı Xbox yetkilisi Phil Spencer, hayranların oyunu daha erken oynayabilmeleri için oyunun bir kısmını tam sürümden önce yayınlamayı düşündüklerini kabul etti. Ancak işler öyle olmadı.

Halo İnfinite’nin çok oyunculu modu ücretsiz olacak ve bu haber oyun için heyecan verici bir adım. Microsoft henüz çok oyunculu modu oyunculara tanıtmış değil. Şu zamana kadar gördüğümüz görüntüler sadece tek oyunculu moda ait. Orijinal oyuna çok benzeyen görüntüler, beklentileri pek karşılamadı. Açık dünya ve yeni kıskaç silahları göstermişlerdi. Microsoft beklentileri karşılamayan görüntüler hakkında daha iyi grafiklere sahip olacak dedi.

Daha fazla bu tarz oyun haberleri için Otağ‘ı Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın.