Hamilton Filminin Sırları Kadroyla Ortaya Çıktı

hamilton filminin sırları

Hamilton filminin sırları ortaya çıkıyor. Hayranlar Lin-Manuel Miranda’nın müzikalinin nihayet Cuma günü Disney Plus’ta piyasaya sürülmesiyle sevindi ve insanlara çığır açan performansı izlemek için uzun bir hafta sonu verdi.

Başlangıçta 2015 yılında Broadway’de piyasaya sürülen hip-hop, kurucu baba Alexander Hamilton ile ilgili müzikalleri canlandırdı. Çoğu insan sık sık satılan şovlarda yer almak için yüzlerce binlerce dolar ödemek zorunda kaldı, ancak şimdi Disney Plus aboneliğine sahip herkes kendi evinden tadını çıkarabilecek.

Yönetmen Thomas Kail, şovun orijinal çalışması sırasında birkaç canlı gösteriyi çektikten sonra Disney Plus sürümünü bir araya getirdi. Yapım ilk olarak 15 Ekim 2021’de sinemalara damga vuracaktı, ancak Disney sinemaları kepenk kapattı koronavirüs pandemisinin ortasında çıkış tarihini değiştirdi.

hamilton filminin sırları

Hamilton Filminin Sırları: Disney Plus Gösteriyi Evlere Taşıdı

Yaratıcı ve yıldız Lin-Manuel Miranda, Twitter’da hayranları ile birlikte bir saat boyunca düşüncelerini tweetledi ve diğer ünlüler Cuma günü yapıma olan sevgilerini sundular. Miranda film hakkında bazı iç sırlarını paylaştı, film başladığında Disney logosu üzerinde görünen havai fişekler gibi. Ayrıca, son versiyondan eski bir “Macbeth” alıntısını ve Daveed Diggs’in ikinci perdede Thomas Jefferson olarak ortaya koyduğu doğaçlama bir çizgiyi ortaya çıkardı.

hamilton filminin sırları

‘Hamilton’ Cast’ı Filmin Sırlarını Ortaya Çıkardı adlı haberimizin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın!