Harley Quinn Animasyon Dizisi HBO’ya Geliyor

Harley Quinn animasyon dizisi yakında HBO Max’e gelerek bu platformdaki ikinci DC Universe dizisi olacak.

Amerika’daki DC hayranlarının kullanabileceği bir platform olan DC Universe’ün sevilen dizisi Harley Quinn HBO Max’e gelecek. İlk sezonu 19 Kasım’da çıkan dizi büyük bir başarıya ulaşınca 2. sezon çekimleri hızlandırdı ve nisan ayında çıkarmaya başlandı.

harley quinn animasyon dizi hbo max

Harley Quinn Animasyon Dizisi HBO Max’te

Geçtiğimiz günlerde 2. sezonun son bölümünü de yayınlanan Harley Quinn için DC Universe henüz 3. sezonla ilgili bir bilgi vermedi.

Mayıs 2020’de piyasaya sürülen HBO Max zengin bir kütüphaneye sahip. Harry Potter ve Game of Thrones gibi sevilen içerikler dışında yeterli sayıda DC dizi ve filmlerini de içeriyor. Dikkate değer DC içerikleri eksik olsa da Wonder Woman ve Batman v Superman gibi sevilen filmler mevcut. Ayrıca Zack Synder’in çok beklenen Justice League filminin alternatifi Justice League Synder Cut 2021 başlarında HBO Max’te izlenebilecek.

harley quinn animasyon dizi hbo max

HBO Max kütüphanesini geliştirmeye devam ediyor. Abonelerine Harley Quinn’in kütüphaneye ekleneceğini mail ile bildiren platform malesef bir tarih belirtmedi. Harley Quinn Doom Patrol’dan sonra HBO Max’deki ikinci DC Universe dizisi olacak. HBO’nun dizileri platformuna eklmesinin nedeni ikisinin de DC’nin en başarılı dizilerinden olmaları gibi gözüküyor.

harley quinn animasyon dizi hbo max

Dizinin HBO Max’e gelmesi DC’nin 3. sezonu çekmeyi planladığı anlamına gelebilir. DC dizinin HBO’da nası performans göstereceğine bakıp yeni sezonu çıkaracak da olabilir ancak dizinin ilk iki sezonunun pozitif geri dönüşlerinden sonra olumsuz bir yorum alması pek olası gözükmüyor.

Daha fazla haber için Otağ‘ın Twitter ve Instagram adreslerini de takip etmeyi unutmayın!

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR