Helstrom 2.Sezon Ne Zaman Gelecek? Geliyor Mu?

helstrom

Helstrom’un prömiyeri 16 Ekim’de yapıldı ve o zamandan beri hayranlar Helstrom 2.sezon ne zaman olup almayacağını merak ediyorlar .  İşte, Marvel serisinin 2.sezonu hakkında şu ana kadar bildiklerimiz:

Helstrom 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Hulu’nun, karanlık yeni dizisi Helstrom ile Marvel’ın Satanın oğlu, nam-ı diğer Hellstorm’un cehennem dünyasına hayat veriyor . Dizi, annelerine sahip olan şeytan Victoria (Elizabeth Marvel) dünyaya zarar vermeye başladığında yeniden bağlanan bir doğaüstü kardeş ikilisi olan Daimon (Tom Austen) ve Ana (Sydney Lemmon) Helstrom’u anlatıyor.

Kardeşlerin babası, anneleriyle evlenen ve onu karanlık bir yola götüren bir iblis / şeytan / seri katildi. Ancak Dr. Louise Hastings (June Carryl) tarafından büyütülen Daimon, babasının kötü yanından çok annesinin insanlığının tarafındadır. Ve babası tarafından kaçırılan ve daha sonra koruyucu ailede büyütülen Ana, daha çok bencil bir çizgiye sahip, ama nihayetinde iyinin tarafını tutmaya çalışıyor. 

Hem Daimon hem de Ana, babalarından miras kalan muazzam güçlere sahiptir. Daimon, insanları şeytani mülkiyetten kurtarabilir, nesneleri zihniyle hareket ettirebilir ve komut üzerine ateş yaratabilir. Kardeşi gibi Ana da telekinetiktir ve ateş yakabilir. Ama aynı zamanda bir ruhtan hayatı / enerjiyi emme gibi eşsiz bir yeteneğe de sahiptir.  

Helstrom 2.Sezon Çıkacak Mı?

Helstrom , Marvel Television ve sorumlu yapımcı Jeph Loeb tarafından yaratıldı. Ve diğer yeni Marvel şovlarından farklı olarak – WandaVision, Loki  ve The Falcon and the Winter Soldier dahil – Marvel Sinematik Evreninin bir parçası değil. 

Son on yılda, çoğu Marvel TV şovu, Loeb tarafından yönetilen Marvel Television tarafından yapıldı. Ve tüm MCU filmleri Kevin Feige tarafından yönetilen Marvel Studios tarafından yapılmıştır. helstrom.2sezon.ne.zaman.gelecel

Ancak Deadline tarafından bildirildiği üzere , Marvel Television Aralık 2019’da aşamalı olarak kaldırıldı. Loeb feshedilmiş stüdyodan ayrıldı. Ve Helstrom ve Agents of SHIELD dahil olmak üzere halihazırda ürettiği diziler son serisi olarak yayınlandı. 

Marvel Studios şimdi MCU için filmler ve diziler yaratıyor. Yeni Marvel şovları Disney + ‘da yayınlanacak ve filmlerden karakterler ve hikayelerle geçecek. 

Helstrom 2.sezon olacak mı?

Maalesef heyecan verici senaryonun aksine, Helstrom 2. sezon için geri dönecek gibi görünmüyor . Dizinin stüdyosu ve yönetici yapımcısı gitti, bu da bir sonraki sezonun yapılacağına dair pek umut olmadığı anlamına geliyor. 

Helstrom 2.sezon ne zaman geleceğinin yanıtını bulmanın tek şartı, Marvel Studios tarafından alınması. Ancak bu senaryo, stüdyonun halihazırda üzerinde çalıştığı TV dizilerinin tamamı göz önüne alındığında muhtemel görünmüyor. Üstelik Helstrom eleştirmenler tarafından iyi karşılanmadı, bu da muhtemelen yayında kalması için gerekli olan ödülleri alamayacağına işaret ediyor. helstrom.2sezon.ne.zaman

Bununla birlikte, şov yeterince hayran takdiri alırsa ve izleyici kitlesi ısrarla Helstrom 2.sezon isterlerse Marvel diziyi satın alabilir. Ancak çok da umutlanmamak lazım.

Helstrom 2.Sezon Ne Zaman Gelecek? Geliyor Mu? adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!