Henry Cavill Superman’ı Tekrar Oynayabilir

henry cavill superman

Variety’nin iddialarına göre Henry Cavill Superman’ı tekrardan oynayabilir. Henry Cavill, daha öncesinde Superman rolünü bırakarak DCEU’dan ayrılmıştı.

Henry Cavill; Man of Steel, Batman v Superman ve Justice League filmlerinde Clark Kent – Superman olarak seyirci karşısına çıkmış ve sonrasındaysa, özellikle Justice League’den sonra, DCEU’nun aktif kötü gidişatı -fanların filmleri beğenmemesi ve istenilen gişe rakamlarına ulaşılamaması- üzerine rolü bırakacağı söylentileri yayılmıştı. Bruce Wayne – Batman karakterini oynayan Ben Affleck’in alkol sorunları yüzünden rolünü bırakmasından sonra Henry Cavill’de Superman’ı bırakmış ve Netflix’teki The Witcher dizisi gibi farklı yapımlara yoğunlaşmaya karar vermişti.

henry cavill superman

Henry Cavill Superman’ı Yeniden Oynar Mı?

Ortaya atılan yeni iddialara göre Henry Cavill’in tekrardan Superman’ı oynama ihtimali oldukça yüksekmiş. Konu hakkında açıklama yapan Henry Cavill ise şunları söyledi:

Pelerin hala benim ve onu sessizce bırakmaya hiç niyetim yok. Rolü hala bırakmış değilim. Superman’a vermek istediğim daha çok şey var. Bu durum benim için çok önemli. Superman’in adalet dağıtması gereken daha birçok durum var, yakında göreceksiniz.

Henry Cavill
henry cavill witcher

Görünüşe bakılırsa Henry Cavill, Superman rolüne tekrardan dönecek gibi duruyor. Bakalım, gelişmeler oldukça sizleri haberdar edeceğiz. Otağ‘ı takipte kalın.