Henry Cavill Witcher Açıklamalarında Bulundu

Dünyaca ünlü oyuncu Henry Cavill Witcher Açıklamalarında bulundu. Oyuncu, Geralt’ın neden 2020’nin en iyi karakterini olduğunu açıklıyor.

Henry Cavill Witcher Açıklamaları

Polonyalı yazar Andrzej Sapkowski’nin romanlarına ve video oyunlarına dayanan Witcher, Netflix’in en popüler serilerinden biri haline geldi. Seriyi bu kadar harika kılan etken ise oyuncuların rollerine çok iyi adapte olmaları. Dizideki karakterlerin çoğu ise 2020 yılında başrol Geralt’tan adeta vebalıymış gibi kaçıyor.

Cavill dizide bir Witcher’ı canlandırıyor. Witcher, canavarları bozguna uğratmak amacıyla mücadele veren mutasyona uğramış insanlara verilen isim olarak geçiyor. Ancak bir Witcher olmak ve bir süper kahraman olmak eşit sayılacak statüler değildir. Dizideki karakterlerin çoğu Geralt’tan çekiniyor ve ancak öldürülmesi gereken bir canavar varsa onunla iletişime geçiyor. Fakat Geralt’ın bu yalnızlıktan hoşnutluk duymamasını, Prenses Ciri ile olan ilişkisinden ve Cadı Yennefer ile olan mücadelesinden anlayabiliyoruz.

Henry Cavill Witcher Açıklamaları: Geralt 2020 Yılı ile Özdeşleşen Bir Karakter

Cavill, Vanity Fair ile yapılan bir röportajda Geralt’ın neden 2020 yılı için mükemmel bir karakter olduğu konusunu ayrıntılı bir şekilde açıkladı.Witcher serisinin 90’lı yıllarda yayınlanmasına rağmen karakterin neden bu pandemi dönemiyle alakalı olduğunu anlatıyor Cavill. İşte Cavill’in açıklamaları:

“Geralt çok gerçekçi bir karakter fakat aynı zamanda gerçekçi de değil. Hayatını tamamen dünyanın sonundaymış gibi yaşıyor. Tamamen izole. İletişim kurmamak, dünyayı ve kişileri,ilişkileri dışardan izlemek onun yaptığı tek şey. Çok apokaliptik olduğu için izleyenlere ürkütücü gözükebilir fakat Geralt’ın bu yalnız kalma çabası takdir edilesi.”

Henry Cavill Witcher Açıklamaları

Henry Cavill Witcher Açıklamalarında Bulundu haberini sizlere sunduk. Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR