Honor 30 Lite Özellikleri Görenleri Şaşırttı

Honor 30 Lite özellikleri birçok kişiyi şaşırttı. Çeşitli telefon rengi seçeneklerinin yanı sıra, iddialı ekranı ile yılın alt segment telefonu olabilir.

Honor resmi sayfası, telefonun yarın duyurulacağını ve 90Hz ekran yenileme hızına, ayrıca; 180 hz dokunmatik algılamaya sahip olacağını Weibo sitesinde onayladı. Bu iki özellik sayesinde, oyun dünyası için Honor 30 Lite iyi bir tercih olabilir. Üstelik, telefon 5G’yi destekleyecek.

honor 30 lite özellik

Honor 30 Lite Özellikleri: 4 Farklı Renk ve 48 MP Kamera

Bir başka Weibo kullanıcısı ise telefonun 4 farklı rengini de insanlarla paylaştı. Gece siyahından tutun, gökkuşağı rengine kadar telefon, 4 farklı seçenek ile gözleri büyülüyor. Telefon yakın zaman içerisinde TENAA’da görüntülendi. Görüntülendiği kadarıyla telefon 4GB, 6GB veya 8GB Ram seçeneklerinin yanı sıra 32, 64 veya 128 gb iç hafıza özelliklerini içerecek gibi gözüküyor. Arka tarafta ise ana kamerası 48 MP olmak üzere, 8 MP ve 2 MP iki kamera olmak üzere 3 kamera olacak. 16 MP ön kamerası ile öz çekim deneyimi yaşatmayı amaç edinen telefon, 6.5 inç ekran büyüklüğüne sahip olacak.

Yarın yeni bir bilgi edinirsek, Otağ ailesi olarak sizlerle paylaşacağımızdan şüpheniz olmasın.

Honor 30 Lite Özellik

Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini takip edin.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR