Game of Thrones Yan Dizisi House of The Dragon Hakkında Bildiklerimiz

Game of Thrones ile aynı evrende geçecek olan ilk dizi House of The Dragon için oyuncu seçimleri başladı. Bu içeriğimizde sizlere House of The Dragon hakkında bildiklerimizi anlatacağız.

House of The Dragon dizisi, George R.R. Martin’in Fire And Blood isimli kitabından uyarlanacak. Yani, Game of Thrones’dan 300 yıl öncesini izleyeceğiz.

House of The Dragon Hakkında Bildiklerimiz

İşte House of The Dragon Hakkında Bildiklerimiz

House of The Dragon, Game of Thrones’un en iyi bölümleri arasında gösterilen “Piçlerin Savaşı” ve “Kış Rüzgarları” bölümünü yönetmiş olan Miguel Sapochnik ve başka bir yönetmen olan Ryan Condal tarafından yönetilecek.

Proje için henüz kesin bir aktör açıklanmadığı için çoğu detay hâlâ belirsiz. Fire and Blood kitabı 150 yıllık bir zaman dilimini ele alıyor. Ayrıca, dizinin odak noktasının Targaryen iç savaşı olacağı düşünülüyor. 10 bölümden oluşacak dizi 2022 yılında çıkacak.

House of The Dragon Hakkında Bildiklerimiz

Ayrıca Martin, The Long Night da dahil olmak üzere 5 Game of Thrones yan dizisinin gelebileceğini söyledi. Diğer bir Game of Thrones oyuncusu olan Richard Brake (Night King), dizideki herkesin ölmesini dilediğini söyledi. Daha fazla gündem haberi için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR