Hugh Jackman Ferrari Filminin Tarihi Belli Oldu

Hugh Jackman Ferrari Filmi

Hugh Jackman Ferrari filmi için hazırlıklara başlandı. Son yıllarda The Greatest Showman ve Logan filmlerinde seyirci karşısına çıkan başarılı oyuncu Hugh Jackman, Enzo Ferrari’nin hayatının anlatılacağı “Ferrari” filminde başrol olacak.

Hugh Jackman Ferrari Filmi Detayları:

enzo ferrari hugh jackman

The Insider ve Manhunter filmleriyle tanıdığımız Michael Mann’in senelerdir üstünde çalıştığı Ferrari’nin senaryosunu Italian Job filminin de senaryosunu yazan tecrübeli senarist Troy-Kennedy Martin yazdı. Michael Mann senaryo üstünde çalışmalar yaptı ve haftaya önemli film distribütörlerine tanıtım yapacak.

Michael Mann, Uzun Senelerdir Bu Filmi Çekmek İstiyor

Michael Mann

Film, 1957 yazında yaşananları konu ediniyor. Ferrari ve eşi Laura büyük otomobil devini o dönem kurmuşlardı. Oğulları Dino’nun vefatıyla beraber halihazırda sağlıklı olmayan evlilikleri daha fazla sarsılıyor. Enzo tüm hayatını bir yarışa bağlamıştı. 1957 yılında İtalya’da yapılan yaklaşık 1600 kilometrelik Mille Miglia yarışı. Bu tehlikeli yarış esnasında Laura’nın öğreneceği sırlar ve Ferrari’nin kaderini beyaz perdede seyredeceğiz.

Hugh Jackman Ferrari Ne Zaman Yayınlanacak?

Hugh Jackman Ferrari Filmi

Bir aksilik çıkmazsa filmin çekimleri 2021’in ilkbaharında başlayacak. Michael Mann uzun yıllardır bu film üstünde çalışıyordu ve senaryosunu da çok önceden yazdırmıştı. Geçtiğimiz yıl vizyona giren Ford v Ferrari filminde de imzası bulunan Michael Mann’ın, yeni filmindeki birkaç önemli sahneyi Hugh Jackman ile prova ettiği konuşuluyor. Vizyon tarihi netlik kazanmayan film hakkında gelişmeleri sizlere aktarmaya çalışacağız.

Hugh Jackman Ferrari Filminin Tarihi Belli Oldu adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!