iPad için Photoshop – Yeni Güncelleme

ipad için photoshop

Adobe yeni güncellemesinde iPad için Photoshop iki temel özelliğe daha eklenecek. Apple Pencil için daha fazla esneklik ve eğrilerin eklenecek.

Photoshop artık Apple Pencil kullanırken basınç hassasiyetini ayarlamanıza izin veriyor, bu da her fırça darbesinin genişliğini kontrol etmeyi kolaylaştırıyor. Uygulama, daha sert bir şekilde bastığınızda konturun boyutunu artırır. Adobe bazı kişilerin sistemi çok hassas bulduğunu söylüyor. Bu güncellemeyle birlikte kullanıcılar artık ince ve kalın fırça darbeleri arasındaki geçiş hızını ayarlayabilecek.

Diğer büyük değişiklik, kullanıcılara kontrast ve renk kanallarını ayarlamak için güçlü bir yol sağlayan eğrilerin eklenmesidir. Curves, profesyonel görüntü ve video düzenleme uygulamalarında standart bir özelliktir ve aracın iPad için Photoshop’ta ilk atlanması dikkate değer bir özellikti. Artık burada olduğuna göre Adobe, tüm kanallar için ton ayarlamaları yapabileceğinizi ve daha spesifik değişiklikleri aramak için çok noktalı ayarlamalar yapabileceğinizi söylüyor. Daha spesifik ayarlamalar için sayısal girişler ve doğrudan görüntüden seçim yapmak için bir damlalık aracı “yakında çıkacak.”

İPad için Photoshop Beklentileri Karşılayacak mı?

İPad için Photoshop Kasım 2019’da çıkış yaptı. Kullanıcılardan gelen eleştirilere göre birçok temel özelliği olmadan çıkmıştı. Güçlü resim düzenleme uygulamasından beklentiler elbette yüksek. Adobe, hızlı özellik güncellemeleri vaat ederek yanıt verdi ve kullanışlı Konu Seçme aracı ve geliştirilmiş Adobe Fonts entegrasyonu gibi özellikler ekleyerek küçük eklemeleri tek tek yayınlamaya devam etti.

İlginizi Çekebilir: Microsoft: Açık Kaynak Konusunda Yanıldık

Diğer içeriklerimize göz atmak için buraya tıklayın. Ayrıca, bizi Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın!