İptal Edilen Avengers Oyunu Left 4 Dead Gibiymiş

iptal edilen avengers oyunu left 4 dead

THQ tarafından yapılması planlanan ancak iptal edilen Avengers oyunu Left 4 Dead gibi Co-Op’a yönelik olacakmış. Oyun, THQ’nun batmasıyla asla tamamlanamadı.

Geçenlerde sizlere iptal edilen Avengers oyunu hakkında bazı detaylar paylaşmıştık. Marvel’in popüler filminin oyununun; film çıkışına yetiştirilmeyi planlandığı, birinci şahıs kamera açısından oynanacağı, Demir Adam ve Hulk gibi ikonik karkaterleri barındıracağı, şekil değiştiren Skrullara karşı savaşılacağını gibi içerik bilgilerini sizlere bahsi geçen haberimizde anlattık. Ancak, yapımı asla tamamlanmayan oyunla ilgili yeni bilgiler de gün yüzüne çıkmaya devam ediyor.

İptal Edilen Avengers Oyunu, Left 4 Dead Tarzında Olacakmış

İlgili yapımla alakalı yayınlanan bir videoyu üstte verdik. Videoda oyunun Co-Op oynanışa odaklı olduğunu ve tıpkı Left 4 Dead’ın zombi-insan mücadelesi gibi bir savaşın planlandığını görebiliyoruz. Ancak şöyle bir ihtimal de var ki film çıkışına yetiştirilmeye çalışılan oyunların genellikle kötü olduğunu hepimiz biliyoruz. Yapımından vazgeçilen oyun hakkında her ne kadar olumlu ve güzel bilgiler alsak da, eğer oyun raflardaki yerini alsaydı yüksek ihtimalle ortaya kötü bir sonuç çıkacaktı. Bu bağlamda, film çıkışına yetiştirlmeye çalışılan oyunların iptaline karşın fazla karamsar olmamak gerektiğini düşünüyoruz.

iptal edilen avengers oyunu left 4 dead

Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın!