Jake Gyllenhaal Yeni Filmi Snow Blind Oldu

Jake Gyllenhaal Yeni Filmi

Gerilim filmlerinin vazgeçilmez ismi Jake Gyllenhaal yeni filmi görüceye çıktı. Nightcrawler ve Prisoners filmlerinden sonra Gustav Möller’in yöneteceği Snow Blind filminin başrolünde yer alacak. Önümüzdeki dönemde The Division, Fun House, Finest Kind gibi filmlerde oynayacak başarılı aktör böylelikle proje aşamasına bir film daha eklemiş oluyor.

Yönetmen Gustav Möller, Snow Blind ile ilk ingilizce filmini yapmış olacak. Gustav Möller’i, The Guilty filmiyle tanıyoruz. Rotten Tomatoes’da %97 oy oranına sahip film ayrıca yönetmeni de dünyaya tanıtan filmdi.

Jake Gyllenhaal yeni filmi hakkında detaylar:

Jake Gyllenhaal Yeni Filmi
The Guilty filminden


Snow Blind Filminin Senaryosunu Patrick Ness Yazacak

Chaos Walking ve A Monster Calls filmlerinin senaristliğini üstlenen Patrick Ness, Snow Blind için kolları sıvamış durumda. Ness, yakın zamanda başka bir filmin de senaristliğini üstlenmişti. Luca Guadagnino, filminin senaryosunu uyarlaması için Patrick Ness’i en uygun aday olarak belirlemişti. Ness tarafından uyarlanması beklenen William Golding romanı Lord of the Flies, bir adada mahsur kalan erkek yatılı okul öğrencilerini konu alıyor.

Jake Gyllenhaal Yeni Filmi
Patrick Ness


Birlikte Sunum Videosu Hazırladılar

Deadline‘nın haberine göre Jake Gyllenhaal ve Gustav Möller, projeli için bir video-sunum hazırladılar. Koronavirüs döneminde yenilikçi bir yol izlemek zorunda kalan ikili, yaptıkları sunumun linkini büyük yapım stüdyolarına yolladılar. İlgi gösteren stüdyolar ile Jake Gyllenhaal’in katıldığı zoom toplantıları gerçekleştirildi. Sosyal izolasyonu bozmayan ikilinin bulduğu bu zekice yöntemi takdir etmek gerekiyor.

Jake Gyllenhaal Yeni Filmi
Jake Gyllenhaal, Gustav Möller

Jake Gyllenhaal Yeni Filmi Snow Blind Oldu adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!