James Bond Spin-Off Filmi Geliyor!

Spin-Off Filmi

Mirror’a Göre, James Bond Spin-Off’u İzleyebiliriz

Daniel Craig’in oynadığı son James Bond filmi olan No Time to Die’ın senaristlerinden olan Phoebe Waller-Bridge, ilk defa bu filmde göreceğimiz bir karakter hakkında spin-off filmi geliştiriyor. Koronavirüs olmasaydı nisan ayında vizyonda olması planlanan No Time to Die, 13 Kasım 2020’ye ertelenmişti.

Konuşulan film büyük bütçeli bir Hollywood filmi olduğu için İngiltere merkezli sadece tek bir kaynaktan alınan bilgiye itimat etmememiz gerekiyor. Güvenilirliği kanıtlanmış birden fazla kaynak daha aynı haberi girerse bunun doğruluk payı olduğuna inanabiliriz.

Spin-Off Filmi
Daniel Craig

Phoebe Waller-Bridge’in Hazırladığı Spin-Off Filmi Hangi Karakter Üzerine Olacak?

Mirror’ın adeta sürpriz yumurta gibi ortaya attığı iddiaya göre, yeni ve son Daniel Craig’li filmde, James Bond’un bir kızı olduğunu öğreneceğiz. Mathilde adıyla anacağımız bu karakter hakkında bir spin-off filmi izleyebiliriz. Konusu da malum, babasının izinden gitmeye çalışan, ajan olmak isteyen Mathilde.

Fakat bu iddialara güçlendiren birkaç detayı göz ardı etmek mümkün değil. Geçtiğimiz aylarda online satış sitesi e-Bay’de satışa sunulan “No Time to Die” filmine ait olduğu ortaya sürülen bir senaryo vardı. Bu senaryoda James Bond’un kızıyla ilgili bilgiler bulunuyordu. Set içinden alınan bilgilere göre de, Daniel Craig’in bir çocukla çalıştığını da biliyoruz.

Diğer içeriklerimize göz atmak için buraya tıklayın. Ayrıca, bizi Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın!