Jamie Foxx Mike Tyson Filmi İçin İnanılmaz Değişimi

Jamie Foxx Mike Tyson Filmi

Oscar kazanan aktör Jamie Foxx Mike Tyson’ı eski Amerikan ağır siklet boksörünün hayatını canlandıracağı film için hazırlıklara başladı ve instagram üzerinden vücut dönüşümünü paylaştı.

Jamie Foxx, uzun süredir çalıştığı Mike Tyson biyografik filmi için vücut antremanı resimlerini paylaşıyor. Foxx yıllardır eski ağır siklet boks şampiyonu Tyson’u biyografik filmde canlandırma arzusundan bahsetti, ancak filmin başlamasında ki ilerleme yavaş oldu.

Jamie Foxx Mike Tyson Filmin Çekimleri Ne Zaman?

Jamie Foxx Mike Tyson Filmi

2009 yılında Tyson’ın kendisi Oscar ödüllü Foxx’un hayatının hikayesiyle uğraşmasından bahsediyordu. 2014 yılında Tyson projesinin başrolde Foxx ile ilerlediği ve Terence Winter (Wolf of Wall Street) senaryo görevlerini üstlendiği bildirildi. 2015 yılında Foxx, efsanevi Martin Scorsese’nin filminde yönetmenlik görevlerini üstlenmeye hazırlandığını, 2017’de projenin hala devam ettiğini söyledi ve Scorsese’nin hala bağlı olduğunu bildirdi. Ancak şu an itibariyle, Scorsese’nin Tyson projesini yönetmesi hakkında resmi bir şey yok ve ve aslında bir sonraki duyurulan filmi yerine Leonardo DiCaprio ve Robert De Niro Killers of The Flower Moon. Jamie Foxx’a sorulan bir röportaj’da filmin devam edip etmeyeceği sorulduğunda, sempatik bir ‘evet’ dedi.

Jamie Foxx Mike Tyson Filmi İçin İnanılmaz Değişimi adlı haberin sonuna geldik. Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.