Jared Leto’nun Joker Sahnelerinin Silindiği Açıklandı

jared leto

Suicide Squad yönetmeni David Ayer, Jared Leto’nun filmde yer alan sahnelerini ‘kötü muameleye maruz kaldığı ve tepkiler nedeniyle’ kesildiğini söyledi.

Ayer, Leto’nun Joker’ı çaldığını gören bölücü 2016 filminin son versiyonunda hayal kırıklığını düzenli olarak paylaştı.

David Ayer: Jared Leto kötü muamele gördü

jared leto

Jared Leto’nun Joker’i ile ilgili yorum yapan bir takipçiye cevap veren Ayer, “Jared bu sırada oldukça kötü muamele gördü. Kimse onun performansını göremedi. Filmden çıkarılmış.”

Ayer, DC’nin 2016 yapımlı filmini yazdı ve yönetti, ancak sinemalara dönüştüren son versiyonun film için orijinal vizyonundan önemli ölçüde farklı olduğunu defalarca ortaya koydu.

Ayer, Suicide Squad için gerçek vizyonunun nihayet paylaşılmasının “inanılmaz derecede kritik” olacağını söylemeye devam etti. “Kesimin tamamlanması kolay olurdu. Benim için inanılmaz derecede kritik olacak.” diye yazdı. “Edward Scissorhands tedavisini alan bir film için kıçını oynatmak yorucu. Yaptığım o film hiç görülmedi.”

Suicide Squad adlı bir devam filmi daha gelecek. Bu sefer yönetmen James Gunn ile birlikte yönetilecek ve 6 Ağustos 2021’de vizyona girmeyi planlanıyor.

Jared Leto’nun Joker Sahnelerinin Silindiği Açıklandı adlı haberinin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!