Jared Leto TRON 3 Filmi İle Geri Dönüyor

TRON bölümünün senaryosu yazıldığı ve Jared Leto’nun başrol olarak imzaladığı doğrulandı. Jared Leto TRON 3 filmi ile geri dönecek.

TRON Serisinin Üçüncü Filmi Bir Kez Daha Geliştiriliyor

TRON serisinin üçüncü filmi bir kez daha geliştiriliyor. TRON 3’ün Jared Leto’nun rol aldığı ve ilk iki filmden hikayenin devamı ile alınacağı bildiriliyor. Orijinal TRON, Jeff Bridges’in oynadığı 1982 bilimkurgu filmiydi ve bilgisayar programı içinde taşınan ve programların yardımıyla kaçmaya çalışan bir bilgisayar programcısı olan Kevin Flynn.

TRON: Legacy’de Flynn 20 yılı aşkın bir süredir kayıp. Yetişkin oğlu Sam, aynı ana bilgisayarın içinde yanlışlıkla taşınıyor, burada kayıp babasını buluyor ve müttefike dönüşmüş bir düşman olan Clu’yu makinenin içine hapsediyor. Film farklı eleştiriler alsa da görsel efektleri nedeniyle bir gişe başarısı oldu. Devam filmi video oyunları, çizgi romanlar ve Disney XD’de animasyonlu bir dizi de dahil olmak üzere diğer medyalara yayımlanacak kadar başarılıydı.

Jared Leto TRON 3
Jared Leto TRON 3

Jared Leto TRON 3’de Olacak!

Bir süredir üçüncü bir TRON filmi yapma konusunda görüşmeler yapıldı. Başlangıçta TRON: Ascension olarak adlandırılan Legacy’nin ana kadrosu, film 2015’te hurdaya çıkarılana kadar üçüncü bölüm için geri dönecekti. Aktör Garrett Hedlund’a (Sam) göre, proje kritikti ve gişe patlaması yaratan Tomorrowland nedeniyle terk edildi. 2017’de Jared Leto’nun oynadığı yeni bir TRON 3 senaryosunun geliştirildiğine dair söylentiler vardı, ancak Disney hiçbir şekilde bunu doğrulamadı.

Bununla birlikte, Disney yöneticisi Mitchell Lieb, TRON 3’ün Haziran ayında Light The Fuse podcast’inin bir bölümünde görünmeye başladığında resmi olarak geri döndüğünü açıkladı. DisInsider’a göre, Jared Leto filmin yıldızı olmaya ayarlandı ve daha fazla devam filmi olarak hareket edecek, bu yüzden TRON: Legacy oyuncuları filme geri dönebilecek. Lieb, üçüncü filmin arkasında harika bir senaryo olduğunu ve şimdi film yapmak için ideal bir zaman olduğunu söylüyor.

Jared Leto TRON 3
Quorra

Lieb, “İyi zamanlamanın şu anda olduğunu düşünüyoruz, Bu son filmden çok ders çıkardık”

Screenrant

TRON 3 Ne Zaman Yayınlanacak?

TRON: Ascension için orijinal senaryonun Lieb’in atıfta bulunduğu senaryo olup olmadığı belirsizdir. Bu senaryo gerçek dünyayı istila eden sanal “The Grid” dünyasını içeriyordu. Şu anda filme bağlı bir yönetmen yok, ancak Lieb, TRON: Legacy’nin yönetmeni Joseph Kosinski’nin geri dönebileceğini umduğunu söyledi. Mitchell Lieb Daft Punk’ın devam filminin müziğini yapmak için geri dönmesini istediğini belirtti, çünkü film müzikleri, filmleri tanıtmak için çok kazançlı bir yöntem olmuştur ve hatta onları bir prestij seviyesine yükseltebilir.

 Jared Leto TRON 3 Filmi İle Geri Dönüyor adlı haberin sonuna geldik. Daha fazla buna benzer haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR