Jim Carrey Tom Cruise’u Sinirlendirebilir

Jim Carrey Tom Cruise ilişkisi sarsılabilir. Ünlü oyuncu, yeni çıkacak kitabı olan Memoirs and Misinformation için ilginç yorumlarda bulundu.

Jim Carrey Tom Cruise sinir kitap

Jim Carrey Tom Cruise İlişkisi

Ünlü sanatçı The New York Times ile yaptığı röportajda yakında yayımlayacağı kitabı ile ilgili detaylar paylaştı. Yazar Dana Wachon’ın ünlü sanatçının Hollywood ile ilgili deneyimlerini kurgusal bir hikayeye dönüştürdüğü kitap heyecanla bekleniyor.

Sanatçının Amazon’daki açıklaması “Bunların hiçbiri gerçek değil ama hepsi doğru.” yazan kitabı hakkında “Jim Carrey bu kitapta tamamen temsili bir karakter, bu kişi benim pozisyonumda olan herhangi biri olabilirdi; mesela bir aktör, bir sanatçı, bir şarkıcı”

Jim Carrey Tom Cruise sinir kitap

Tüm o açgözlülük, aşırılık, kibirlilik. Bunlardan bazıları gerçek, bazıları gerçek bazıları değil. Neyin ne olduğunu her zaman bilemiyorsun fakat bu kitabın kurgusal karakterleri bile gerçeği ortaya çıkarıyor.

Jim Carrey

Tom Cruise Neden Tepki Gösterecek?

Tom Cruise ile ilgili olarak kitapta yasal nedenlerden dolayı Mission İmpossible aktörünün adını kullanamadıklarını fakat karakterinin adının kitapta Laser Jack Lightning olduğunu söyledi.

Bunların hepsi Hollywood’la dalga geçmek gibi. Tom Cruise’u tanıyorum, beni dövebilir. Ama bir sanat eseri için dayak yiyeceğim ve bence buna bayılacak.

Jim Carrey Tom Cruise sinir kitap

Kitaptaki Diğer Karakterler

Kitapta ayrıca kurgusal bir karakter olarak Nicolas Cage de olacak ve ilgili sanatçının en yakın arkadaşı olarak gözükecek.

Kitapla ilgili Nicolas’a bir şey söylememiştim fakat bir gün birden söyleyiverdim ve “Jim beni ne kadar onure ettiğini bilemezsin.” dedi. Ben de ona sana tüm güzel satırları verdim dedim.

Ne Zaman Yayınlanacak?

Hollywood’u anlatan kitap 7 Temmuz’da yayımlanacak

Jim Carrey Tom Cruise sinir kitap

Jim Carrey’nin yeni kitabı ile ilgili detayları size anlattık. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR