Johnny Depp Animasyon Dizisi Geliyor

johnny depp animasyon dizisi

Johnny Depp animasyon dizisi yapımı Iervolino Stüdyosu tarafından üstlenilen yeni animasyon dizisi Puffins’de Johnny Puff karakterini seslendirecek.

Otto adındaki bir fok balığına hizmet eden 5 kutup martısından oluşan grubun maceralarını izleyeceğimiz Puffins, yapımcı Iervolino’nun söylediğine göre pozitif mesajlar içerecek.

johnny depp animasyon dizisi

Johnny Depp Animasyon Dizisi Puffins Hakkında Detaylar:

Puffins, mobil ekrandan başlayarak tasarımın geliştirmesi yöntemi ile meydana gelen, 5 dakikalık 250 bölümden oluşan bir animasyon dizisi olacak. Iervolino Puffins’in pozitif mesajlar içerdiğini; ırk ve cinsiyet eşitliği, çevrenin korunması gibi temaları ele aldığını söyledi. Dizi, stüdyonun Roma ve Sırbistan şubesinde bu yazdan sonra yapılmaya başlanacak.

Depp ve Iervolino İlişkileri

johnny depp animasyon dizisi

Depp ve Iervolino daha önce Ciro Guerra tarafından yönetilen ve başrollerinde Depp, Robert Patttinson ve Mark Rylance’ın yer aldığı ‘Barbarları Beklerken’ filminde birlikte çalışmışlardı. 2019’da çekilen film koronavirüsü nedeniyle sinemalarda gösterilemeyeceği için dijital platformda gösterime girecek.

Johnny ile ikinci bir proje için bir araya geldiğimiz için çok mutluyuz. Bu kısa dizi gibi yenilikçi bir projeyi Jonny ile birlikte deneyimleyebilmek format kombinasyonlarına olan inancımı arttırdı. Johnny projeye inandığı ve desteklediği için çok minnettarım. Onun düşündürücü ve sanatsal fikirleri Puffins evrenine gerçekten yarar sağlıyor.

 Andrea Iervolino

Johnny Depp Yeni Animasyon Dizisi Geliyor isimli haberin sonuna geldik. Daha fazla haber için Otağ‘ın Twitter ve Instagram adreslerini de takip etmeyi unutmayın!