Justice League Çekimleri Yeniden Başlamayacak

justice league cekimler

Gelen haberlere göre Zack Snyder’s Justice League çekimleri yeniden başlamayacak, 20-30 milyon dolarlık bütçe başka şeyler için harcanacak.

Justice League Snyder Cut’un duyurulması üzerine sizlere, orijinal kadroyla beraber, çekimlerin yeniden başlayabileceğinden bahsetmiştik. Ancak bu iddialar yalanlandı ve Warner Bros’un böyle bir planı olmadığı açıklandı. Wrap-Up Podcast‘e konuşan muhaber Umberto Gonzalez konu hakkında şunları söyledi:

Herhangi bir aktörle, herhangi bir yeniden çekim olmayacak. Aslında, kulislerde söylenenlere göre, Zack Snyder ilk başta bunu istemiş. Yani Snyder tarafı, filme yeni çekimlerle beraber birkaç sahne eklenmesine sıcak bakıyormuş. Ancak HBO Max bu talebi reddetmiş.

justice league cekimler

Justice League Çekimleri Tekrarlanmayacaksa Bütçe Neye Harcanacak?

Zack Snyder’s Justice League’nin 20-30 milyon dolarlık bir bütçeye sahip olduğunu biliyoruz. Justice League çekimlerinin gerçekleşmeyeceği haberinden sonra, akıllara gelen ilk soru bu bütçenin nereye harcanacağı oldu. Bu konuya da açıklık getiren Umberto Gonzalez, bütçenin post-prodüksiyona harcanacağını söyledi.

Umarız Zack Snyder’in kafasındakileri yansıtabilmek adına elinde yeterince görüntü vardır, inanın kalbimiz ikinci bir kötü Justice League filmini daha kaldıramaz. Gelişmeler oldukça sizleri haberdar edeceğiz, Otağ‘ı takipte kalın.

justice league cybrog