Justice League Zack Snyder Jared Leto Joker’ini Övdü

Zack Snyder Jared Leto’nun Justice League’de Suçların Prensi Palyaço’yu canlandırmasının hayranıydı. Leto, Joker rolü için tartışmalı bir seçim olmasına rağmen, Justice League yönetmeni Zack Snyder, Jared Leto’nun 2016’da Suicide Squad filminde Joker’i canlandırılmasından hoşlanıyor gibiydi.

Zack Snyder Jared Leto Açıklması:

Zack Snyder Jared Leto

Snyder’a Leto’nun Joker’inin görünüşü hakkında nasıl hissettiği ve karakterin Ben Affleck’in Batman’iyle bir sahne paylaşmasını görmek isteyip istemediği soruldu. Yönetmen, Batman ve Leto’nun Joker’i arasındaki potansiyel etkileşim hakkında yorum yapmadı, ancak “Onu her zaman sevdim.” ifadelerini kullandı.

Jared Leto Tekrar Joker Olacak mı?

Jared Leto DC sinematik evrenine 2016 yılında Suicide Squad filminde Joker’i canlandırarak girdi. Leto’nun Joker’i dövmelerle kaplı ve Gotham’ın yeraltı suç dünyasında yer alan modern bir gangster olarak tasvir edildi. Ancak, bundan sonra Leto’nun Joker’i bir daha canlandıracağı düşünülmüyor -ki 2019’da suç prensi Joker’i zaten Joaquin Phoenix sıfırdan canlandırdı.

Zack Snyder Jared Leto

Justice League Zack Snyder Jared Leto Joker’ini Övdü adlı haberin sonuna geldik. Daha fazla buna benzer haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR