Karayip Korsanları Will ve Elizabeth Problemi

Karayip Korsanları Will ve Elizabeth

Karayip Korsanları Will ve Elizabeth orijinal üçlemesinin başrolleriydi. Neden 4. film olan Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde yer almadılar?sorusunu haberimizde cevapladık. Detaylar haberimizde…

Karayip Korsanları Will ve Elizabeth Neden 4.Filme Dönmedi?

Will ve Elizabeth Karayip Korsanları: Gizemli Denizler filmine neden geri dönmedi bunun sebebi Orlando Bloom ve Keira Knightley’in başka projelere imza atmak istemeleri. Johnny Depp’in Oscar adayı performansıyla 2003 yılında Karayip Korsanları: Siyah İnci’nin Lanetinde Jack Sparrow rolüyle üstüne topladığı tüm dikkate bakılırsa Orlando ve Keira pekte filmin başrolleri sayılmazdı.Siyah İnci’nin Lanetinin gişedeki başarısının ardından Disney, Bloom ve Knightley’nin kendi rollerini tekrar canlandırması için yeşil ışık yaktı.

Karayip Korsanları Will ve Elizabeth

Karayip Korsanları’nın üçlemesi, Will’in Elizabeth ve küçük oğlu Henry ile yeniden kavuştuğunu gösteren At World End sahnesiyle birleşince, sonuçta Will ve Elizabeth’in hikayesini acı tatlı ama tatmin edici bir notla sonuçlandırdı. Bu nedenle, Bloom ve Knightley, dördüncü bir filmde (ki bu Gizemli Denizler olacak) oynanmaları istendiği halde. The Independent ile 2010’da yaptığı bir röportajda Knightley, film için Elizabeth rolünü tekrarlamayacağını ve Karayip Korsanları üçlemesinde ‘harika bir zaman geçirdiğini’ söyleyerek rolüne dönmeyeciğini doğruladı. aynı şekilde Orlando Bloom, o yıl MTV ile yaptığı röportajda, ‘Farklı şeyler yapmak istedim’ ifadesini açıklamadan önce Karayip Korsanları üçlemesinde ‘harika zamanlar geçirdim’ ifadesini kullanarak Will rolünü bir daha oynamayacağını doğruladı.

Karayip Korsanları Will ve Elizabeth Problemi isimli haberin sonuna geldik. Daha fazla haber için Otağ‘ın Twitter ve Instagram adreslerini de takip etmeyi unutmayın!