Katherine Langford ve 13 Reasons Why Finalinin Gizemi

Katherine Langford ve 13 Reasons Why Finali

13 Reasons Why finali geçtiğimiz zamanlarda yayınlanmıştı. Peki yıldız oyuncu Katherine Langford 13 Reasons Why finaline neden katılmadı? 13 Reasons Why finaline Hannah Baker neden yoktu sorusuna bu makalemizde cevaplayacağız. Katherine Langford neden 13 Reasons Why final bölümüne katılmadığını açıkladı.

Langford’un final bölümündeki sahneleri, dizinin eski sahnelerindeki görüntüleri kullanılarak yayınlandı.

Katherine Langford 13 Reasons Why Finalinde Neden Yoktu?

Katherine Langford ve 13 Reasons Why Finali

Hannah Baker 13 Reasons Why Finalinde Neden Oynamadı?

Langford’un canlandırdığı Hannah Baker karakteri final bölümünde seyirciyle buluşuyor fakat yapımcılar daha önceki bölümlerden görüntüleri uyarlıyor.

Langford bir diğer Netflix serisi olan “Cursed” çekimleri ile meşgul olduğunu söyledi. Oyuncu ayrıca, dizide oynamasına rağmen neden 13 Reasons Why izlemeyi bitirmediğini açıkladı;


“Sanırım o süre zarfında “Cursed” dizisinin çekimleri ile uğraşıyordum ve bu yüzden 13 Reasons Why dizisinde yer alamadım. Hala üçüncü ve dördüncü sezonu tam olarak izleyemedim. Bu çok tuhaf bir durum. Üçüncü sezonda yer almama rağmen bu iki sezonu dizi tamamen bittikten sonra izleyeceğim.”

Katherine Langford ve 13 Reasons Why Finali

Langford’un Yer Aldığı Cursed Dizisi Gelecek Ay Netflixte Yayınlanacak

Ünlü oyuncu sözlerine şöyle devam etti:

Cast ekibindeki herkesle gerçekten gurur duyuyorum ve hala hepsiyle çok yakın dostuz. Birçok yönden, hepimiz geliştik ve seri bize bir şeyler kattı. 13 Reasons Why’da yer almak gerçekten hepimizin hayatına aşılanmış unutulmayacak bir anı oldu. ”

Langford’un, Kral Arthur’un efsanesindeki “Gölün Leydisi”ni canlandırdığı ve bu efsaneyi tekrardan ekranlara taşıyacak olan Cursed serisi gelecek ay Netflixte seyirciyle buluşacak.

Katherine Langford ve 13 Reasons Why Finalinin Gizemi adlı haberin sonuna geldik. Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.