Kerpeten Ali Netflix Türk Dizisi İle Geri Dönüyor

kerpeten ali netflix

Ezel dizisinin unutulmaz karakteri Kerpeten Ali Netflix Türk dizisi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bu adamın ismi yok mu diyeceksiniz. Evet var ama biz onu öyle tanıdık ve sevdik. Ne yapalım…

Barış Falay Yeni Netflix Dizisi

Barış Falay’ın açıkladığı ve partneri Canan Ergüder’in de yer alacağı yeni Netflix Türk dizisinin ismi şimdiden belli gibi gözüküyor. Menajerimi Arayın isimli yeni dizi, 2015 yıllarında yayınlanmaya başlayan “Call My Agent” adlı dizinin Türkiye uyarlaması olacak.

Selim Serez Netflix mi, yoksa Kerpeten Ali Netflix mi?

Selim Serez Netflix

Başarılı aktör Barış Falay, Ezel ve Medcezir gibi dizilerde bir hayli sevilmiş ve değerini görmüştü. Son projesi Paramparça’dan sonra ise uzun bir süre ekranlarda görmeye hasret kalmıştık. Netflix projesi ile seyircinin önüne çıkacağı haberleri sevenleri tarafından çok olumlu karşılandı.

Netflix’te de yayında olan “Call My Agent” adlı dizinin uyarlaması yapılacak dizinin oyuncu kadrosu şu şekilde: Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu ve Ayşenil Şamlıoğlu dizinin oyuncu kadrosunda.

Kerpeten Ali Netflix

Hakan: Muhafız, Atiye ve Yarına Tek Bilet gibi yapımların ardından 3. Netflix Türk dizisi, 4. Netflix Türk projesi konumunda olacak dizimiz Menajerimi Arayın, bakalım izleyiciye ne gibi deneyimler kazandıracak.

Savcı Esra ve Kerpeten Ali Netflix Dizisi

Barış Falay’ın Menajerimi Arayın adlı dizinin başrolünde oynayacağı dizideki partneri Canan Ergüder ise Behzat Ç. ve Güllerin Savaşı gibi yapımlarda yer almış ve bir hayli seveni bulunmakta. Bizce iyi bir partner olacağından şüphemiz yok.

Savcı Esra Netflix

Diziye ait detaylı bilgilerin şu anda kesin olmayan bilgiler olduğunu ve ‘iddia’ edildiğini belirtmeden geçmeyelim. Daha detaylı bilgileri önümüzdeki günlerde alacağız. Savcı Esra ve Kerpeten Ali dizisi bakalım nasıl olacak, heyecanla bekliyoruz.

Kerpeten Ali Netflix Türk Dizisi İle Geri Dönüyor adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!