Hande Erçel ve Kerem Bursin’in Eleştirilen Yeni Dizi Projesi

konusuyla eleştirilen-yeni-dizi

Son dönemin beğenilen oyuncularından Hande Erçel ve Kerem Bursin, konusuyla eleştirilen yeni dizi ibareli romantik komedi dizisi için bir araya geliyor. İmkansız bir aşkın, esprili bir dille anlatılacağı dizi için anlaşma imzalayan oyuncuların ilk fotoğrafları duyuruldu. Dizinin adı ise “Sen Çal Kapımı” olarak belirlendi.

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği dizinin yönetmenliğini Ender Mıhlar üstlenecek. Senaryoyu ise Ayşe Üner Kutlu kaleme aldı. “Sen Çal Kapımı”nın yayınlanacağı kanalın ise FOX olacağı açıklandı. Hande Erçel ve Kerem Bursin’in yanı sıra oyuncu kadrosunda Neslihan Yeldan, Bige Önal, Evrim Doğan, İsmail Ege Şaşmaz, Anıl İlter, Melisa Döngel, Çağrı Çıtanak, Elçin Afacan, Sitare Akbaş, Başak Gümülcinelioğlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt, Dorukhan Kenger ve İlkyaz Arslan gibi isimler yer alıyor.

Konusuyla Eleştirilen Yeni Dizi

konusuyla eleştirilen yeni dizi

Dizinin çekimlerine, normalleşme süreci göz önüne alınarak haziran ayı içerisinde İstanbul’da başlanması bekleniyor.

Dizinin konusuyla eleştirilen yeni dizi olmasına gelecek olursak. Dizide Hance Erçel çiçekçi bir kızı, Kerem Bursin ise holding sahibinin oğlunu canlandıracak olması. Bu alışagelmiş Türk dizi konusu eleştirilerin kurbanı oldu.

Daha fazlası için Otağ‘ı, İnstagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın!