Lenovo Chromebook 3 Yorumları, Özellikleri ve Fiyatı

Lenovo Chromebook 3 yorumları cihazın özellikleriyle beraber uygun fiyatıyla satılmasından dolayı oldukça alınabilir olduğunu söylüyor.

Firma Chrome OS işletim sistemini içeren yeni ürününü an itibariyle satışa çıkardı. Ürün katlanabilme ve tamamen açılabilme özellikleriyle kullanılabilir olması, ayriyetten de düşük bütçesi olan kesime hitap etmesiyle dikkat çekiyor. Cihaz, önceki model olan Chromebook S340’ın üzerine koyulmuş ve yenilenmiş hali olarak karşımızda.

lenovo chromebook 3 yorumları özellikleri fiyatı

Lenovo Chromebook 3 Yorumları, Özellikleri ve Fiyatı Hakkında

Cihazın şu anki çıkış fiyatı 229 dolar. Aynı şekilde firmanın 279 dolarlık Chromebook Duet ve 359 dolarlık Flex 5 adlı Chrome OS işletim sistemli ürünlerini de unutmamak lazım. Bu bağlamda, Lenovo’nun Chrome OS işletim sistemi içeren ürün yelpazesi oldukça geniş gözüküyor. 11inch ekrana sahip olan cihazda Intel Celeron N4020 işlemci kullanılmış. Cihaz 32GB ya da 64GB depolama, iki adet USB-C ve USB-A portu, bir jak girişi ve bir microSD kart okuyucusu bulunuyor. İlgili ürün, daha çok ofis ya da gündelik işlerini halletmek isteyen kesim için oldukça cezbedici.

Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter hesaplarını takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR