Lisa Kudrow Friends’i Yeniden İzlemeyeceğini Söyledi

Lisa Kudrow Friends

Lisa Kudrow Friends dizisi hakkında yaptığı röportajda, Jennifer Aniston’ın tersine Friends bölümlerini tekrardan izlemeyeceğini söyledi.

Friends’deki Phoebe karakteriyle tanınan Lisa Kudrow dizinin hiçbir bölümünü tekrardan izlemediğini söyledi. Friends’in 2004 yılındaki finalinden sonra Bojack Horseman ve Boss Baby gibi çeşitli yerlerde rol alan Kudrow eski rolünü yeniden göz geçirmediğini söyledi.

Lisa Kudrow Friends

Lisa Kudrow Friends Hakkında Çarpıcı Açıklamalar:

Yıllardır Friends karakterlerinin tekrar bir araya gelmesine dair hiçbir sinyal yoktu; fakat birkaç yıl öncesinde HBO Friends ekibini tekrardan bir araya getirebileceklerini işaret etti.

2016’da çıkan haberler pek heyecan verici değildi çünkü tüm ekibin diğer projelerine rağmen yeni bir Friends bölümüne hazırlanması zor görünüyordu. Ancak sonunda HBO yapım şirketi yeni bir bölümün HBO Max’de yayınlanacağını açıkladı.

Lisa Kudrow Friends

Lisa Kudrow: Geriye dönüp izlemek bakış açımı değiştirebilir.

Kudrow, Variety ile yaptığı son röportajında, Lisa Kudrow Friends bölümlerini geriye dönüp bölümlerini tek başına izlemekten çekindiğini söylemişti:

Geriye dönüp diziyi tekrardan izlemek diziye karşı olan bakış açımı değiştirebilir. Hatta sahip olduğum güzel anıların bozulmasından bile korkuyorum. Güzel olan hiçbir şeyi mahvetmek istemiyorum çünkü ben hala bir güm oturup hep beraber diziyi tekrardan izleyeceğimiz umudunu taşıyorum.

Tüm bunlara rağmen Kudrow eski karakterini ziyaret etmeyi istediğini söyledi. Ayrıca Kudrow röportajda Courtney Cox ile olan sevgi dolu bir anısından bahsetti:

Courtney ve ben Friends bölümünü izlerken yaptığımız gafları görüp saatlerce gülerdik

Her ne kadar Kudrow eski bölümleri izlemese de, yeni bir bölüm çekmenin onun için büyük anlam ifade ettiğini görüyoruz.

Lisa Kudrow Friends

Phoebe Friends İçin Yeniden Kamera Önüne Geçecek

Çeteyi tekrardan bir araya getirme haberi tüm Friends hayranlarını heyecanlandırdı. Friends hayranları şimdiden HBO Max’ın yayınlayacağı bölümü dört gözle bekliyorlar.

Ayrıca yayınlanacak olan bölüm alışılmışın dışında bir Friends bölümü olacak çünkü bölüm senaryosu yazılmamış doğaçlama bir bölüm olacak! Yani hepimiz tüm ekibin hakiki davranışlarını görme şansını yakalayacağız.

Pandemiden dolayı ileri bir tarihe ertelenen çekimler heyecanı gittikçe artırdı. Fakat tüm bunlara rağmen izleyiciler Phoebe karakterini Lisa Kudrow’un perspektifinden görme şansını yakalayacak.

Lisa Kudrow Friends’i Yeniden İzlemeyeceğini Söyledi adlı haberin sonuna geldik.Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!