Little Women Ne Kadar Hasılat Elde Etti?

Little Women

Pandemi nedeniyle dünya genelinde tiyatrolar ve sinemalar kapandı. Bu dönemde gösterime çıkan Little Women ne kadar hasılat elde etti sorusuna haberimizde yanıt verdik. Detaylar haberimizde…

Little Women’ın Gişedeki Durumu Nasıl?

Tiyatrolar, COVİD-19 döneminde büyük gişe filmleri için yeniden açılıyor. Litte Women, tiyatroların yeniden açılmasından sonra yayınlanan filmlerden biridir. Film Greta Gerwig tarafından hazırlandı. Ayrıca, uluslararası gişede 100 milyon doları geçti. Sonuçta, film 12 pazardan 475.000 dolar kazandı. Dahası, geçen hafta Japonya’da büyük bir açılış gerçekleştirdi. Bu hafta sonu %24’lük bir düşüş ile 300.00 dolar elde etti.

Little Women

Filmin yapımcısı Sony film Danimarka’da 170.000 dolar kazandı ve üçüncü hafta listesinde ilk sırada yer aldı. Geçen hafta %31 düşüşle Danimarkada 1 milyon dolara ulaştı. Little Women filminin bu dönemde bile bu kadar hasılat elde etmesini kadrosundaki yıldız oyunculara borçlu. Little Women de yer alan aktörler Emma Watson, Timothee Chalamet, Saoirse Ronan, Eliza Scanlen, Florence Pugh, gibi ünlü isimler. Ayrıca, film ilk olarak 2019’da piyasaya sürüldü ve 1 milyon dolar kazandı. Şimdi filmin yerel gişe koleksiyonu 101 milyon dolar. Eğer COVID-19 salgını olmasaydı Little Women bu hasılattan çok daha fazlasanı elde edebilirdi.

Little Women

Pandemi sırasında uluslararası gösterimlerin iptali nedeniyle filmin genel performansı yavaşladı. Bununla birlikte, filmin uluslararası gişeden daha fazlasını elde etme şansı hala var. Film tiyatrolarda biraz daha kalırsa bu mümkün olacaktır.

Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.