Locke Key 2.Sezon Geliyor mu?

Locke Key 2.sezon geliyor mu? Dizinin ne zaman yayınlanacağını, ne bekleyeceğimizi, prodüksiyon programları ve daha fazlasını içeren en güncel haberleri arıyorsanız okumaya devam edin.

Yeni fantastik korku serisi, üç kardeşin içinde bolca sihir ve gizli sırların olduğu bir eve taşındığını görüyoruz. Locke & Key’in birinci sezonu, 7 Şubat 2020’de tüm dünyada Netflix‘e düşen 10 bölümden oluşuyordu. Dizinin önce Fox ve ardından Hulu için tasarlandığı gerçeğini yorumlayan şovmenlere göre Locke & Key’i almak uzun bir yol oldu.

Locke Key 1. Sezon

Her iki programcı, Meredith Averill ve Carlton Cuse, Locke & Key’in basın turu sırasında röportajlarda ikinci sezon planlarından bahsetti;

Yeşil ışık yakılmasa da 2.Sezonu yazıyoruz, bir odada çalışıyoruz”

Locke Key 2.Sezon Nerede Çekilecek?

Locke & Key için yapılan incelemeler genellikle olumluydu ve çoğu şikayet, çok tanıdık geliyordu ancak aynı anda diğer yayıncılar tarafından övüldü. Bazıları bir sonraki Goosebumps olma potansiyeline sahip olduğunu söyledi, çekimler Toronto, Kanada’da gerçekleşecek.

Locke Key’in Çekimleri Ne Zaman başlıyor?

İkinci sezonun başlangıçta 17 Ağustos 2020’de çekimlere başlaması ve 5 Şubat 2021’de sona ermesi bekleniyordu. Tabii ki pandemi Locke & Key’de çekim programlarını bozmaya devam ediyor. Eylül 2020’de, serinin bir ay geciktiğini ve şimdi 21 Eylül 2020’de üretime başlayacağını ve 5 Mart 2021’e kadar süreceğini belirten bir güncelleme daha aldık. Bu daha sonra bunun böyle olduğu doğrulandı.

Locke & Key için çekim tarihleri planlara göre, 2021’in sonlarında veya 2022’nin başlarında yayınlanma tarihi daha da muhtemel görünüyor.İlk sezon için çekimler Şubat 2019 ile Temmuz 2019 arasında beş ay sürdü.

İkinci sezon ilkini takip ederse, bu, Locke & Key’in bir sonraki sezonunun Eylül 2021’de geleceği anlamına gelir. Şimdilik, en azından Eylül 2021, Locke & Key 2.sezon için tahmin ettiğimiz en erken çıkış tarihi.

Locke Key 2.Sezon Geliyor mu? adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!