Logan Williams’ın Annesi Aşırı Dozdan Öldüğünü Açıkladı

logan williams

Geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden Logan Williams’ın ölüm sebebini annesi açıkladı. Logan Williams, genç Barry Allen’ı canlandırdı. Ne yazık ki 16 yaşında, Nisan ayında vefat etti. Tüm dizi dünyası annesi Marlyse ile yas tuttu. Şimdi ise annesi, Williams’ın ölüm sebebini açıklayarak, aynı durumdan dolayı ölmesini istemediği gençlere yardım etme umuduna sahip.

Logan Williams

Logan Williams 2 Nisan’da vefat etti

Marlyse Williams’a göre, aşırı dozda fentanil dozunun bir sonucu olarak, 17. yaş gününden sadece birkaç gün önce hayatını kaybetti. Ayrıca oğlunun üç yıldır opioid bağımlılığı ile mücadele ettiğini açıkladı. “Oğlum hayatını kaybetti ancak bu boşuna olmayacak” diyerek, oğlunun ölümünün diğer gençlere ibret olabileceğini söylüyor. Müzisyen Melissa Etheridge’in 21 yaşındaki oğlu Beckett’in, bu hafta başlarında, ABD’de her yıl binlerce kişiyi etkileyen opioid bağımlılığından vefat etmesinden hemen sonra Williams, bu açıklamayı yaptı. Sadece 2018’de 67.000’den fazla opioid ile ilgili ölüm meydana geldi.

Marlyse Williams, Logan’ın bir çocuk yıldız olduğunu ve yükselişte olduğunu belirtiyor. Annesi, “Oyunculuktan gerçekten zevk alıyordu” diyor. “Bir çocuk yıldız damgası olduğunu biliyorum, ama o bir yıldız değildi. Olacaktı.”

İlk başlarda, bunun sadece içinden geçmekte olan bir oyunculuk isteği olduğuna inanıyordu, ancak Logan, baskı artmaya başlasa bile oyunculuğa devam etti. Ve stres görünüşe göre genç oyuncuya fazla gelmeye başladı. Marlyse’ye göre, aşırı stresli dönemde Logan ara verdi. Bu sırada Logan’ın 13 yaşında esrar içtiğini keşfetti ve daha sonra başka uyuşturucu maddeleri de kullandığını belirtti. “Sürekli kullandığını reddediyordu çünkü çok utanıyordu” diyor Marlyse. 

Marlyse, Logan’ın fentanili ne zaman kullanmaya başladığını bilmediğini söylüyor. “İnsanca mümkün olan her şeyi yaptım, bir annenin yapabileceği her şeyi… Onu güvende tutmak için kelepçelemek dışında her şeyi yaptım” dedi.

Marlyse, Logan’ı en son 30 Mart’ta birlikte akşam yemeği hazırlarken gördüğünü açıkladı. “Bana, ‘Anne, temiz olacağım. Daha iyi olacağım. Ve yeni hayatımın başlamasını istiyorum'” dedi.

Marlyse: “Sadece birbirimize söylediğimiz son şeyin ‘Seni seviyorum’ olduğunu biliyorum.”

Diğer içeriklerimize göz atmak için buraya tıklayın. Ayrıca, bizi Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın.