Loki Dizisi İkinci Sezon Onayını Almış Olabilir

loki dizisi ikinci sezon

İddialara göre Loki dizisi ikinci sezon onayını çoktan almış bulunmakta. Disney, Disney+’a izleyici çekmek adına Marvel içerikleri üretmeye devam ediyor.

Loki dizisi geçen sene San Diego Comic-Con’da tanıtıldığından beri yeni gelişmeler alamamış durumda. Dizinin 6 bölümde -End Game sonrası zaman çizgisi değişen- Loki’yi ele alacağı biliniyor, ancak daha fazla bilgi ne yazık ki yok. Ayrıca Disney; MCU karakterlerinden The Falcon, Winter Soldier ve Vision ile Scarlet Witch için de dizi yapma peşinde.

loki dizisi ikinci sezon

Loki Dizisi İkinci Sezon Onayını Aldı Mı?

Söylentilere göre Loki dizisi ikinci sezon onayını halihazırda almış durumda. Söylentilerin kaynağıysa Agents of SHIELD dizisinden tanıdığımız Clark Gregg.

Tom Hiddleston (Loki’yi oynayan aktör) bana Agents of SHIELD bütçesine benzer bir iş üzerinde olduğunu söyledi. Marvel Prodüksiyon Ekibi’yle beraber bir 10-12 kadar bölüm çekiyorlarmış.

Clark Gregg

Clark Gregg’in yaptığı açıklamalardan Tom Hiddleston’un yeni bölümler üzerinde Marvel ile beraber çalıştığını rahatlıkla anlayabiliyoruz. Loki dizisinin ilk sezonu 6 bölüm olacaksa eğer, geri kalan bölümler kesinlikle dizinin ikinci sezonuna ait olmalı. Bir nevi, Clark Gregg tarafından, dizinin ikinci sezonu duyuruldu diyebiliriz.

loki clark gregg

Resmi duyuru da gelirse sizleri haberdar edeceğiz, Otağ‘ın Instagram ve Twitter hesaplarını takipte kalın!