Londra Açık Hava Sineması Seçilen Filmleri

Bu yaz Londra açık hava sinemasında, kült film klasikleri programı gösterilecek. Sosyal mesafe kurallarına uygun Londra açık hava sineması seçilen filmleri ise aylara göre belirlendi.

Sosyal Mesafeli Londra Açık Hava Sineması Seçilen Filmleri Belirlendi

Bu yaz Londra’ya sosyal ama mesafeli bir açık hava sineması geliyor. Korona virüsü yüzünden sinemalar, tiyatrolar kapanmış ve sinema sektörü zarara uğramıştı. Boris Johnson, sinemaların 4 Temmuz’dan itibaren yeniden açılmasını sağladı, birçoğu hala daha sonraki bir tarihe kadar kapalı kalmayı seçti. Daha önce tüm şubelerinin 10 Temmuz’da tekrar açılacağını açıklayan Cineworld, yeniden açmayı 31 Temmuz’a kadar erteledi.

Free Range Film Club, Temmuz ve Ağustos aylarında The Three Mills Island, Blackheath Common ve Brockwell Park’ta bir dizi film gösterecek, ancak yakında daha fazla mekan ekleneceği söyleniyor. Film isimleri; Black Panther, Groundhog Day, Grease, 10 Things I Hate About You, Romeo + Juliet, Get Out, Thelma & Louise ve daha fazlasını içerecek. Biletler 20 £ ‘dan başlayacak ve şuan satışta.

Londra Açık Hava Sineması Seçilen Filmleri
Get Out

Ayrıca etkinlikte sınırlı kapasite bulunuyor, ayarlanan boşluklar ve grupların belirlenmiş mesafeleri dahil olmak üzere çeşitli sosyal mesafe önlemleri uygulanacaktır. Organizatörler şunları söyledi:

“Balmy geceleri, görünürde bir araba olmadan tamamen açık havada geçirilebilir. Sadece bir battaniye getirip sokak yemekleri yiyebilir yahut mekanınıza kurnazca bir şeyler getirebilirsiniz ”

NME

Londra Açık Hava Sineması İçin Seçilen Filmler haberini sizlere aktardık. Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR