Love Alarm 2.Sezon Ne Zaman Geliyor?

Love Alarm 2.Sezon

Love Alarm, Kore dramasıdır Love Alarm 2.Sezon ne zaman yayınlanacak diyorsanız yazımızı okumaya devam edin. Chon Kye-enerjetic’in Daum webtoon’una dayanmaktadır. Hikaye, aşkı bulmaya yardım eden bir uygulamanın etrafında dönüyor. Bu uygulamanın kullanıcıları uygulamayı kullanabilir ve ideal eşini 10 metre içinde bulabilir. Hikaye, uygulamayı seçmeye karar veren asistanlar Lee Hye Yeong ve Hwang Sun ile ilgili. Daha sonra Kim Jo-Jo ile tanıştıklarında ikisi arasında bir çatlak oluşur. Gösteri 1. sezonunu başarıyla tamamladı ve şimdi Love Alarm 2.Sezon ile gelme planları var.

Love Alarm 2. Sezon Konusu 

Love Alarm akıllı bir yazılımcı tarafından oluşturulur. Birisi sizi o eski sahaf dükkanındaki kitaplar kadar seviyorsa ve sizin merkezinde olduğunuz bir çemberin en az 10 metre uzağında ise uygulamada bir alarm çalmaktadır. Çevrenizde sizi seven daha çok kişi varsa uygulamada da o kadar kalp oluşur ve sayısı belirir. Ancak sizi kimin sevdiğiyle ilgili ayrıntıları göstermez. Aşk Alarmı Sezon 2’nin kaldığı yerden devam etmesi bekleniyor.

Love Alarm Oyuncuları

Love Alarm 2.Sezon
Love Alarm 2.Sezon

Açıkçası, eski oyuncu kadrosunun Love Alarm 2.sezonla geri dönmesi bekleniyor. Buna Kim Jo-jo rolünde Kim So Hyun , Lee Hye-yeong rolünde Jung Ga-squash, Hwang Sun rolünde Tune Kang, Park Gul rolünde Go Min-si yer alıyor. mi, Jojo’nun teyzesi ve Gul-mi’nin annesi olarak Park Sung-Yun, Cheong Duk Gu olarak Lee Jae-eung, Sun-brilliant’ın meslektaşı olarak Choi Joo, Jeong Mi-mi olarak Tune Sun-mi, enerjik olarak Shim Yi, Hera Kim Jung-go, Il-sik rolünde Shin Seung-ho, Lee Yuk-jo rolünde Kim Si-eun, Mon Sun rolünde Jo Yoo-jung, Jo-jo’nun annesi olarak Yeom Ji-lively, Jo- rolünde Kim Young-okay Jo’nun büyükannesi ve Marx olarak Tune Geon-hee.

Love Alarm 2.Sezon Çıkış Tarihi

Love Alarm 2.Sezon
Love Alarm 2.Sezon

Love Alarm Season2’nin 2020 yılına kadar gelmesi bekleniyordu. Ancak Coronavirüs pandemisinin endişe verici durumu nedeniyle üretim durdu. Şimdiye kadar resmi bir açıklama yapılmadı. Söylentilere göre, prodüksiyon yakında başlarsa, 2021 yılına kadar Aşk Alarmı 2. Sezonunu görebiliriz.

Love Alarm 2.Sezon Ne Zaman Geliyor? adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!